Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért tapad vissza a kis...

Miért tapad vissza a kis kakasa a 6 éves kisfiamnak, már az orvos kétszer feltépte neki de még mindig nincs ki teljesen a kakaskának a feje miért tapadhat le?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Mert az orvos úgy tépte fel és hegesen gyógyult. Sürgősen vidd el gyereke urológushoz és nézesd meg vele. Ugyanis ebből komoly fityma szűkülete lehet, amit már csak a körülmetéléssel lehet gyógyítani és az elég fájdalmas.
2008. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az én kisfiam 3,5 éves.Neki is kétszer lett felrántva.Az első alkalommal 2-2,5 éves lehetett,vissza tapadt,nem tudtam miért.Most 2 hete újra felrántotta neki az orvos,d már tudom mi volt a baj először.Nem hagyta,hogy hozzáérjünk,mert fájt neki,én meg megsajnáltam és hagytam!Nem szabad hagyni,még ha fáj is neki!Tornáztatni kell neki,fel-le huzogatni,és akkor nem tapad le!Az első egy hét nagyon rossz volt!A párom lefogta,mert nem engedte,én meg huzogattam minden este neki.Csak addig fáj neki míg be van gyulladva,meg lehet,hogy a pisi is csípi majd neki,de egy hét után elmúlik neki.Kenni nem szabad semmivel,mert az is csípheti.Most már ott tartunk,hogy Ő csinálja magának,ha kell ha nem!:)
2008. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az előző hsz vagyok,még annyi,hogy fürdés közben,vizben egy kicsit könnyebb,ha hagyja,ha nem akkor utánna.
2008. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 éves gyerek elég okos hozzá,hogy magának húzogassa. Fürdés közben szólj rá, hogy csinálja, akkor kevésbé fáj. Egyébként meg hogy másképp tisztogatná meg??
2008. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat annyit tennék még hozzá hogy minden este felszokta huzni magának
2008. szept. 30. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Jópofa, hogy az orvosaitok feltépik és még azt is mondjátk, hogy nem szabad kenegetni! - nem jópofa!

Feltépni kiskorban egyáltalán nem szabad, nagyobbaknál nem tudom.

ha feltépk sebes lehet, és akkor bizony heggesedni fog, ami nagyon könnyen fitymaszűkülethez vezet.

nem szabad feltépni, és kenegetni kell neogranormonnal, az puhítja a bőrt, segít, hogy könnyebb legyen később huzogatni,és ha véletlenül sebes lett, még hámosítani is segít!

2008. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!