Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történt a 5 évesemmel? Mi...

Mi történt a 5 évesemmel? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
5 éves a kisfiam!Eddig nem dolgoztam itthon voltam,én hoztam vittem oviba.Eleven kis focista gyerek aki szeret a szabadban lenni.De,most el kezdtem dolgozni.Erre ő azota a szobábol ki sem teszi a lábát azt mondja fáratt.Elvittem dokihoz,aki azt mondta tavaszi fáratság majd kipihenni.Viszont azota 3 szor bepisilt(wc elé),plusz ma be is kakilt.Kérdezem mi a baj annyut mond ő fáratt.16től 23ig dolgozom utánna apukáhávak van.De hiába vagyok itthon csak fejszik.Kétségbe vagyok esve.Nem szeretnék felmondani,de érte megtenném.Pszihologushiz vigyem vagy hadjam rá...Segítsetek bármit megteszek csak neki jo legyen!
2016. ápr. 15. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Csinalt a doki vervizsgalatot????

Ha nem, menj akar egy Masik orvoshoz, de csinaljanak egy vervizsgalatot!!!!!

2016. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Tutira lelki problémája van...szegény kis fiúcska!☺ Ezek tipikus szorongásos tünetek, hiányzol Neki, megváltozott sok minden azzal, hogy te elkezdtél dolgozni. Az én kisfiam is hasonlóan reagált, amikor elkezdett rendszeresen közösségbe járni. Én akkor kivettem Őt, megtehettem, mert itthon voltam a kiylányommal. Nagyon hamar rendeződtek a bajai, helyreállt a szobatisztaság, visszatért az életkedve. Én a helyedben próbálnék nagyon sokat beszélgetni Vele, amikor csak tudsz, programokat szervezni Vele, esetleg kipróbálni, hogy kiveszel egy hét szabit, amikor újra Te hozod-viszed, persze el kell mondani Neki, hogy ez csak átmeneti, de hátha tapasztalsz javulást. Legvégső esetben otthagyni azt az állást, és olyat keresni, ami főmunkaidő, és tudod hozni-vinni az oviba.
2016. ápr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bella169 ***** válasza:
68%

Hiányzol neki. Ő 8-4 ig oviba van. Mire hazaér te elmész munkába és már csak akkor jössz haza mikor alszik. Ha jól értem csak reggel lát téged.

Nincs olyan munkalehetőség amit 8-4ig tudsz végezni? Akkor több időt tudnál vele lenni és talán javulnának a dolgok.

2016. ápr. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy hetet dolgozok egy hetet nem.Azert szerintem ez nem veszes .Montam neki menyünk el fürdeni,vagy játszohazba,de sehova nem akar.
2016. ápr. 16. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Neked nem nagy probléms,hogy 1 hetet dolgozol 1 hetet nem,de az ő lelkének az.

Beszélgessetek sokat. Kérdezd meg hogy zavarja-e,hogy dolgozol vagy mi a baj. Ha tényleg mindenre aztmondja hogy fáradt,elvinném vérvételre. Ha minden ok akkor keresnék olyan munkát amivel otthon lehetnék vele ovi után.

2016. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

2-es vagyok. Te könnyedén veszed az ilyen horderejű változásokat, mert felnőtt ember vagy, de ő egy kisgyermek, akinek óriási szüksége van az állandóságra. Az eddigi életében te voltál a biztos pont. Ezt most elveszítette. Próbálj néha belehelyezkedni az ő helyébe, és érezni azt, amit érezhet. Nagyon sokat segít!

Említettem, hogy az én fiacskám is hasonló szorongásos tüneteket produkált, amikor közösségbe került. Pedig Ő csak heti 2 délelőtt 3 órát töltött nélkülem, ugyanis ez egy ovikóstoló foglalkozás volt, amire az ovikezdést megelőzően hordtam, hogy hozzászokjon ahhoz, hogy anya nincs mindig mellette. Abszolút segíteni akartam Neki, hogy könnyebben megszokja majd az ovit, ahol napi 8 órában leszünk távol egymástól. De Ő nagyon megsínylette ezt a kétszer három órát is. A lehető legjobb döntés az volt, hogy kivettem. Sokat beszélgettünk a témáról, és hetekkel később egyszer csak közölte, hogy lenne kedve újra ovikóstolóba járni. Es akkor zökkenőmentesen beszokott, nem volt újra bepisilés, dadogás, semmi. Egy kisgyermek nagyon érzékeny.

2016. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma jó kedve volt énekeltünk,jáccotunk!Ma monta fáj a torka,megnéztem nagyon csunya neki!Lehet a betegség verte igy le, csak eddig bujkált benne!Köszönöm a válaszokat remélem minden rendben marad vele!
2016. ápr. 17. 00:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Tüdőgyulladása volt ma jöttünk meg a korházból.Nem az volt a gond hogy dolgozom hanem higy az orvosunm félre kezelte.
2016. ápr. 29. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Orulok, hogy jobban van a fiad, es a komoly fizikai tuneteket produkalo fiadat a lelkizes helyett vegre elvitted egy Masik dokihoz.

Koszonom a lepontozast a lelkizos kommenteloknek. Igen, lehetett volna lelki problemaja is a kisfiunak, de az nem igy nyilvanul meg.

Kerdezo, kerlek, adj a fiadnak D vitamint, mert meg nem tokeletes az immunrendszere a korhaz utan. Es, ha barmikor faradtnak tunik ket-harom napon at, vidd azonnal orvoshoz, es ne fogadd el, hogy "tavaszi faradtsag", vagy hogy lelkizik. Barmikor hasonlo tunetet mutat a fiad, egy vervizsgalat nelkul ne fogadd el az orvos diagnozisat, miszerint nincs semmi baja.

D vitamin !!!!

2016. ápr. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!