Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek elég kétnaponta...

Szerintetek elég kétnaponta fürdetni a gyerekeket? (ovis korút)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

"Meg a mosdással azért nem megy el úgy a szag mintha folyó vízzel fürdik az ember nem?"


Te még sose mosdottál életedben?

Nem a "folyó víztől" megy el a szag, hanem attól, ha szappannal, tusfürdővel jó alaposan megmosod magad.


Igen, tény, hogy egy gyereket könnyebb bedugni a kádba és úgy megmosdatni, mert lavór/mosdókagyló...stb. felett nagyobb pacsálást művel, mint így, de attól még a tény tény marad, ha jól csinálod semmivel nem maradsz koszosabb attól, ha "csak" mosdasz és nem áztatod magad.

2016. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden nap fürdetem a gyereket. Egyrészt mert szaladgál, mászik, esik kel az udvaron, és szeret is pancsolni, másrészt a napi rutin része, tudja hogy utána alvás van.
2016. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is minden nap van fürdés, amíg babák voltak a gyerekeim, még nem mozogtak, akkor 2 naponta fürdettük őket, de nem mindig, volt hogy naponta, ez attól függött hogy lebukta-e magát stb... mert akkor egyértelmű volt hogy lesz fürdetés.

Mióta mozognak minden nap fürdenek, esetleg akkor hagyjuk ki (pl pont tegnap) ha hűvös van a lakásban, későn érünk valahonnan haza és már nem akarjuk húzni az időt fürdéssel stb, de az arcukat, kezüket, popsit mindig letörölgetem.

2016. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A mosdást arra értette hogy megmossa a nemiszervét, kezeit lábait hónaalját arcát de nem mossa meg a combjait meg az egész karját és igen ilyet lehet mivel jobb a bőrnek
2016. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Amúgy meg mi közöd ahhoz hogy más mit csinál? Tanulj egy kis biológiát inkább és abból megtudod plussz lefoglal.

Gondolkozz inkább azon neked mit kéne csinálni minden nap

2016. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Itt gyakorin olvastam régebben egy anyukát, aki azt írta, hogy két naponta fürdeti a gyerekeket, mert 6 gyereke van, így egy nap 3-at fürdet meg, következő nap meg a másik 3-at.
2016. ápr. 22. 08:43
 17/19 rejtjel ***** válasza:
Ha nem koszos a gyerek, nálunk kétnaponta van fürdés/zuhany. Amúgy macskamosdás. Ovis homokozós napokon persze mindennap kell, de ma pl. szakad az eső, tuti nem lesz koszos a gyermek, blicceljük a fürdést. És nem, a szülők sem fürdenek mindennap. Ebben a csodás klóros pesti vízben ha mindennap fürdenénk, szerintem már nem lenne rajtunk bőr.
2016. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ezen jöt röhögtem!!! A lustaság fél egèszség a kosz meg melegít!!!
2016. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%
Persze, hogy elég. Ezen nem múlik semmi. Egy kis ovis még mosdatlanul is illatos, legfeljebb kicsit koszos, maszatos. :)
2016. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!