Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy anya rendszeresen egyedül hagyja az 1,5 és a 4 éves lányait 25-30 percre?

Figyelt kérdés
Anya mesélte, hogyha elment bevásárolni/befizetett egy csekket/vagy ilyesmi, egyedül hagyott engem és a húgomat a házban és rendszert csinált belőle. Azt mondta, soha semmi nem történt azidő alatt, amíg elment. De akkor is. Elviekben még egy 4 éves is felügyeletet igényelne /vagy mégsem???/, de egy 1,5 éves egyenesen ön- és közveszélyes. Ti mit gondoltok erről? 14/L
2016. ápr. 23. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyszer hagytam a két éves gyereket a nálunk vendégeskedő 6 évesre. Görcsölt a hasam és nem akartam, hogy két gyerek álljon velem szemben a WC-ben, úgyhogy mondtam, hogy légyszi tartsd itt a nappaliban (gyerekbiztos), ne menjetek más helyiségbe és ha bármi gond van, üvölts, ahogy bírsz.

10 percig kínlódtam a mosdóban, néha behallatszott a 6 éves hangja "Neeem, Mancika, te gyere vissza velem, oda nem szabad menni" - meg a lányom ellenkezése, de a kisfiú hősiesen bent tartotta és játékokkal kínálgatta.


Így meg mertem csinálni, hogy hallottam is őket és egy ajtónyira voltam.


De ha egyedül voltam és a kukáig ki kellett menni, akkor beraktam a rácsos ágyba és zsebre tettem a bébiőrt. Néha méltatlankodott, de ez 5 perc volt és 100 méterre mentem, ergo vissza tudtam volna futni, ha bármi van.


Az tényleg hülyeség, hogy nem hagy másra. Van bébiszitterünk, pont azért, ha pár órára mi, szülők nem tudjuk megoldani a felügyeletét, akkor jön a bébiszitter.

2016. ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nagy felelötlenség. Bàrmi tortenhet nem is tudom hogy tudta megtenni.


Mamam meselte hogy anyumat (aki akkor 3 eves volt) meg a testveret (akkor 1-2 honapos volt) es fekudt a bolcsobe egyedul hagyta kb. 15 percre mert el kellett mennie boltba valamiert es nem volt segitsege. Pont arra ert haza a mamam hogy anyum kedveskedni akart es az 1-2 hónapos tesója szajaba tett egy nagy cukorkat hogy egyen.. mamam utolso pillanatban szedte ki a szajabol a cukrot, hat ha nem akkor er haza tuti megfullad az en nagynenem. Ezt a sztorit par honapja meselte a mamam es ma se erti hogy merte oket egyedul hagyni es ma mar nem tenne.


Mondok durvabbat. Amerikaban tortent. 3 tesot az anyuka fel orara magara hagyott a hazban mig bevasarolt. Az 5 eves es a 3 eves gyerek a 3 eves testveruket (ikrek voltak) beraktak a sutobe es megsutottek szo szerint. Anyuka mar arra ert haza hogy a kinytott suto elott fekszik a foldon az osszeegett halott 3 eves gyerek..


na szoval ovatosan.

2016. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

utolsó: majdnem. másfél éves gyereket égetett meg a 3 éves ikerpár. az 5 éves közben aludt.

[link]

borzasztó történet.

2016. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó, akkor rosszul emlékeztem, csak megmaradt bennem ez a sztori de borzasztó. Anyuka egesz eleteben magat okolhatja majd.
2016. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!