Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Káros hatással vagyok a gyerekre?

Káros hatással vagyok a gyerekre?

Figyelt kérdés

Anyósom volt itt éppen. Lendületesen akartam haladni, nem figyeltem, kislábujjal, mezítláb lerúgtam a dohányzóasztal lábát. Aki járt már így, tudja, hogy baromira fáj.

A gyerek jelenlétében kiszaladt egy cifra káromkodás, majd percekig ültem a lábujjamat fogva.

A gyerek 2 éves, nem láttam, hogy megrázta volna a dolog. Annyit felfogott, hogy fáj a lábam, odajött, megsimogatta a lábamat, aztán ment tovább.


Anyósom szerint rossz hatással vagyok a gyerekre.

Amúgy nem szoktunk előtte káromkodni, most kiszaladt egy nem annyira szép mondat a számon (a jó büdös k.. életbe, bmeg, de fáj...) az eset miatt. Az az egy biztos, hogy a gyerek nem vette magára, ő arra figyelt fel, hogy fáj valamim.


2016. ápr. 24. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez kb. mindenkivel előfordul, nincs ebben semmi.
2016. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Ez az egyszeri alkalom, nem soakt árt, de ha neked az terméseztes, hogy stresszre trágár beszéddel reagálsz, akkor fog még tösszször is hallani ilyet töled és az már meg fog ragadni benne.


Le kellene magad szoktatni az ilyen stílusról, mert nem igaz, hogy csak így tudsz reagálni.


(És mielött jön valaki ezzel, én még életemben nem használtam ilyen szavakat, akármilyen fájdalom, baj ért! Szóval nem, nem természetes így reagálni!)

2016. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy káros hatással a kicsire. Anyósod pont olyan szentfazék lehet, mint az előttem szóló.
2016. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A 3-as minden szavával egyetértek.Kedves 2-es,ne netezz,mert tele van trágársággal,jaj,mi lesz veled.
2016. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Juj.szegény! Én is szoktam káromkodni pl. vezetés közben...igaz nagyobb már a fiam,de csak annyit mond: Ezt hallottam anya :)

Sose ismétli :)

2016. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is egyetértek a 3.hozzászólóval.
2016. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan már... mi baja lenne? max. ismétli :-) Férjem vezetés közben olyanokat káromkodik, hogy ihaj... Fiunk 7 éves, okos fiú, tudja, hogy neki nem szabad. Sőt hallotta ezeket a szavakat pici kora óta, sose mondta, oviból sem jött haza csúnya beszéddel, és ott sem beszél csúnyán.
2016. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Hú, ha hallanád nekem milyen mocskos szám van ha mérges vagyok:) De egyik gyerekem sem beszél csúnyán. Megbeszéltük, hogy ez anyától is csúnya, igyekszik is leszokni. Olyan szinten okosak ez ügyben, hogy hát vannak osztálytársak brutál szókinccsel, de sokszor el sem merik mondnai, mert annyira csúnya.

a kicsi egy éves, 0 éves kora óta tanul tőlem.:) :) Barátnőm nem beszél csúnyán, csak beb@@a a gyereket a számítógép elé. Na ha láttál már brutál rossz kölköt.....ennyit a jó és rossz hatásról!

2016. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Legkozelebb azt mondd, hogy a macska rugja meg! Az mennyivel szebb! Amit mondtal, annak a fele is eleg lett volna.
2016. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
én nem vagyok egy káromkodos tipus, nekem amit te mondtal már igencsak a eros verzio. ahogyan irtak a fele is elég lett volna (jo budos életbe), azt nevezném annak, hogy kicsuszott a számon..dehogy te még cifráztad is.
2016. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!