Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti meddig használtátok a...

Ti meddig használtátok a babkocsit? És mikor kezdtetek biciklivel járni ide-oda?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 07:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Mennyire ment könnyen a biciklivel közlekedés? Úgy értem, maga az összehangolás, míg lezárod a biciklit, ne tekeregjen el, vagy csak utána vetted ki? Ilyen apróságokra gondolok :)
2016. ápr. 28. 07:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Babakocsit kb 2 éves korig használtuk, biciklivel pedig 10 hónapos kora után kezdtem el járni, most már 2 éves, de még mindig elég nehéz a bicikliből kivétel, lezárás, mert ha először kiveszem a gyereket, akkor amíg lezárom a biciklit addig elmászkál, de azért megoldjuk.
2016. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan 2 és fél éves korig, a nagynál. A kicsinél még nem tudom, ő még nagyon picike. A nagynál arra emlékszem, hogy két éves kora után már gyalog mentünk a bölcsibe (közel laktunk), de ha be kellett utána mennünk a városba valamiért, akkor vittem az esernyőkocsit is, hogy délután abba bele tudjon ülni, ha elfárad.


Bicikli alatt ezt a tolókaros izét érted? Olyat én sosem vettem. Kismotorja volt, már onnantól, hogy járni tudott, de azt játszáshoz használtuk, nem közlekedéshez. Rendes bringát meg (pótkerékkel), akkor kapott, amikor a legkisebb fajtáról már leért a lába. Olyan 3 éves kora körül talán. De azt sem közlekedésre használtuk, hanem csak úgy, lemenni a játszótérre bicajozni. Közlekedni babakocsival, amíg igény volt rá, utána meg gyalog, meg persze busszal vagy kocsival, de a babakocsi után már más eszközt nem vittünk magunkkal, azokat csak játszásra használtuk.

2016. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bicikli alatt azt ertettem mikor Te vitted biciklivel :)
2016. ápr. 28. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, hülye vagyok már teljesen :D :D :D

Én nem vittem sosem biciklivel, nem vagyok nagy bringás, még egyedül is képes vagyok összetörni magam, a gyereket nem merném felültetni magam mögé :D

2016. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2,5 eves koraig babakocsiztunk. Meg siman ult volna benne tovabb, de mar en nem vittem vele, mert 1 evvel nagyobbnak nez ki koranal es mar fura volt benne. Biciklisulesbe nem birnam beemelni fel kezzel, 16 kg, nekem meg van gerincproblemam is. Vettunk futobicajt, o azzal jon en meg hatuzsakba pakolom a cuccainkat. Egyelore ez van.
2016. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!