Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok, ha ilyen...

Mit szólnátok, ha ilyen fiatal pszichologus vizsgálná?

Figyelt kérdés
Kislányom 4,5 éves és sokat sìr az oviban,vígasztalhatatlanul.Ugy döntöttünk elvisszük pszichologushoz.Nevelési tanácsadóba bejelentkeztünk,ott kaptunk egy nevet,hogy kihez kell majd menni.utánajártam,ki is a drnő.Nem tudom mire számítottam de nem egy 23-24 éves hölgyre.kicsit aggódom,mert mint mindenki a gyermekének a legjobbat akarja,így én is.zavar,hogy elég fiatalka...ti mit gondolnátok?kérjek máshoz időpontot?vagy szerintetek butaság lenne?
2016. ápr. 28. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Csak hozzád képest fiatalka, de egyébként egy 24 éves nő már elég felnőtt.

Valószínűleg könnyebben meg fog neki nyílni a lányod, mint mondjuk egy öreg bácsinak.

Nem értem, miért lenne valaki kevésbé jó pszichológus, csak mert nem múlt el 30. Szerintem csak irigy vagy. A nők általában fújnak a fiatalabbakra.

2016. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az apuka, akkor bocs, akkor csak simán előítéletes vagy.
2016. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Álljuk meg 1 pillanatra!!! Egy szóval nem mondtam,hogy rossz,azért mert fiatal!!!csak kicsit aggódtam,hogy vajon van e annyira jó mit a tapasztaltabbak...megnyugtattak a kedvesebb válaszolók,teljesen igazuk van,megszavazok én is előre neki egy kis bizalmat és majd eldől. Fèltékeny???????pf....szerintem egy ilyen esetben ez fel sem merül! A gyermekemen fog segìteni (még ha eddig kétségeim is voltak), nekem pedig ez a lènyeg! Tőlem lehetne a Pamela Andrrson is csak segítsen neki!! A magam 29 évèvel sem érzem magam vènnek ha megengeded!
2016. ápr. 28. 13:52
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus vagyok. Kezdőként sokkal kevésbé dolgoztam rutinból, mint most. Most is jó szakember vagyok, többek között a rutinom tett azzá, akkor pedig az alaposságom. Ne ijedj meg tőle. (és sokkal kevésbé bagatellizáltam el egy-egy problémát, mint most)
2016. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%

Nyugi pont a fiatalabbak a jobbak!!!

Eleve nem rutinbol előitelketik es huz valami sablonszerű jellemzést a gyerekre, frissen élnek még benne a tanultak es sokkal nagyobb a hivatastudatuk!

Gyermrkem fejlesztö idősebb tanára már a gyerekkel valo foglalkozasokra is lusta egy fiatal gyakornok 5 perc alatt olyan lemaradásokra világitott rá mint a fejlesztő tanár az összes foglalkozasok alatt sem! Es már másnap tudott a gyerek olyan feladatokat amiket korábban soha.

Plusz az idös körzeti orvosunkat le is kellett váltani mert egy szurit se tud beadni szakszerűen, de még szájon át sem! Es korhazba is kerult már gyerek miatta.

Ha annyit mondok neki kokárdaszerű kiütés, eszébe nrm jutna milyen veszélyes tünetet említek...


Én minden 50 feletti egeszsegügyist küldenék le a pályárol es nyugdij mellett is eltiltanám az egészségügytől.

2016. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%

Én 25 éves vagyok, két mesterképzéssel (tanácsadás és klinikai vonal) és egy terápiás képzéssel (pár és családterapeuta) rendelkezem. Sokan engem is "lenéznek" a korom miatt, pedig minden elfogultság nélkül van annyi szakismeretem, mint annak a kollegámnak, aki engem "koordinál".

Épp emiatt készülök most munkahelyet váltani, olyan helyre menni, ahol megbecsülnek és nem az számít hány éves vagyok, hanem az, hogy mennyi a tudásom.


Szerintem butaság a kor miatt ítélkezni...


Egyébként én kb. 18 nak nézek ki maximum, ez még több bizalmatlanságot szül az emberekben.


Aki pedig egyszer megbízott bennem, még soha nem hagyta abba sem a terápiát sem a tanácsadást...a többieknek meg az ők dolguk, én azt is elfogadom, ha valaki az idősebbet választja...az idősebb kor még nem jelent sokkal több szakértelmet...

2016. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!