Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kigyerekesek! Mentek buluizni...

Kigyerekesek! Mentek buluizni este?

Figyelt kérdés
3,5 éves a kisfiunk. És nem megyünk. Mama vigyázna rá de a gyerek nem marad vele. Mi nem is igazán vágyunk. Csak a család piszkál, hogy miért nem megyünk az éjszakába Sosem. Én anno ki buliztam magam mikor ideje volt. De már nem azba fontos egyikünknek sem.

2015. dec. 31. 15:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Idén nem. Kedvünk sincs, nagyszülők elutaztak, bébiszitter kórházban. Most nekünk is jobb egy nyugis itthoni szilveszter.


Egyébként el szoktunk járni, akkor vigyáz rá más, de ma pont nincs olyan hangulatunk, így nem is bánjuk, hogy nincs más felügyelete rajtunk kívül.

Én konkrétan azt tervezem, hogy mindjárt lefekszem aludni kicsit. Férjem főz, gyerekkel játszik, most élvezzük a nyugit.

2015. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Nálunk is vigyáznának a fiunkra, de a baráti társaságunk is "gyerekes+. Vagy nem tudják megoldani a felügyeletet, vagy még túl kicsi a baba. Ahhoz meg hogy elmenjünk idegenek közé partyzni, egyáltalán nincs kedvünk. Így maradunk itthon.
2015. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem megyünk. Itthon leszünk a harom gyerekkel. Mindhárom iskolás mar. Kartyazunk, tarsasozunk, sutunk pizzát, karaokezunk, tv-t nézünk.

Nem szeretjük a szilveszteri bulikat.

2015. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Nagylányunk 7,5 éves, a kicsi 3,5. Épp most fektettem le őket, este 7-re jönnek hozzánk, ott egy 8 éves leányzó van.

Egyébként egyedül akkor nem volt buli, amikor fél évesek voltak.

Viszont az egyik barátnőmék azért nem jönnek (tavaly se voltak), mert a most 2 éves fiuk alvása egy borzalom. :) Jövőre már jönnek.

2015. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Sosem vágytam szilveszteri buliba. Most sem. Orulok, ha ejfelig fenn maradok. 4 honapos a legkisebb. Ket eves a kozepso es 3,5 eves a legnagyonb.
2015. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nálunk lesz egy kis összejövetel este, átjön még 3 baráti pár gyerekestül, aztán meglátjuk, mi lesz belőle.
2015. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mi megyünk, jönnek a barátok. Összesen hatan.

Vacsorázunk (mindenki hoz valamit) lesz activity, kártyázás, más társas.


A lányunk 4 éves, most várjuk a másodikat.

2015. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
2 évesünk van, várjuk a következőt, itthon leszünk, mint minden évben, sose szerettünk szilveszteri bulizni.
2015. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Akkor mi kilógunk a sorból, mert megyünk majdnem minden évben, amióta már nem olyan kicsik a gyerekek (9 és 6 évesek) :)

Nagy társasággal szoktunk menni, szinte mindenki családos, volt, hogy egy belvárosi szórakozóhelyre mentünk, volt, hogy kibéreltünk egy házat, ahol ott is aludtunk, most meg egy helyi kávézóba megyünk, ami félig zártkörű, vagyis mindenki valakinek az ismerőse lesz.

A gyerekek előtt minden hétvégén buliztunk, most évente 3-4x megyünk, szerintem ennyi simán bele kell férjen. A gyerekek nagyon jól elvannak a nagyszülőkkel, sőt most a sógorék gyerekeivel együtt lesznek, szóval ők is buliznak a nagymamával :)

Mondjuk nekem most perpill semmi kedvem menni, inkább tévéznék és korán aludnék, de tudom, hogy ha összeszedem magam, akkor utána tök jó lesz :)

BÚÉK mindenkinek!

2015. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

6 éves a nagyobbik fiunk, 9 hónapos a kicsi, és az ő alvása is katasztrófa, ráadásul refluxos, semmi kedvem idegen helyen kínlódni vele.

Eszünk virslit, fújunk trombitát, iszunk gyerekpezsgőt, játszunk, beszélgetünk, jól elleszünk.

2015. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!