Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis hog 4,5 eves lanyom...

Normalis hog 4,5 eves lanyom nem akar tobbe melegitot felvenni? Csak leggingset, szoknzat, harisnyat es topokat, lehetoleg csajosakat.

Figyelt kérdés
Hiaba vettem neki melegitoket disnezs, sofia hercegnos stb, nem szereti, csak a csajos ruhakat, cipokben is sportcipot nem, csal csilligos balerinacipot stb. Neha vettem o meretebe fius cuccot is pl verdas, peppa malac, hogy majd a kis fiu tesojanak is jo lesz, de ezeket se hajlando felvenni, mert neki ez fius..mit tegyek?amugy en atlagos anyuka vagyok, tolem nem lat ilyen szepseg-divat mizeriat. Talan sok barbies jatekokkal rontottam el?most a monster high a kedvence, amik meg nocusebb, mint a barbiek es o is ugy akar kinezni...
2016. máj. 12. 17:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban nagyon fontos a kortársak hatása a nemi "szerepekre". Én inkább autózós kislány voltam, óvodásként szoktam át a babázásra, de otthon megmaradtak az autók is. Csak óvodában ragaszkodik a csajos cuccokhoz a kicsid, vagy otthon is?
2016. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Most lett 5 éves lányom,és ugyanez.

Én is hiába vettem csajos pillangós meg ilyen-olyan disneyset,nem és nem! Egyébként attól független,hogy nehezebb így ruházni (mert ráadásul combosabb fajta,szóval ezek a csőgatyák amik most vannak az üzletekben rá se mennek) én ezt aranyos,vicces dolognak tartom. Hát lány na,fontos neki a külseje :) Pedig szerintem ezt nekem nem is az oviból leste el.

2016. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
Galléros póló függő - ez cuki :)
2016. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én lanyom meg csak 3,5 csak csajosan öltözik, harisnya szoknya vagy egybe ruha...lehetőleg jegvarazsos- mar a leggingsert is küzdenem kell...

Ezt látják a bolcsibe oviba ..mondjuk en szeretek szepen tobbi is, es ha belegondolok pont utaltam a cica nacit meg a melegítő ket ilyesmi idősen...

2016. máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy teljesen normális. Nem akar fiús ruhákban járni, nem akar alaktalan melegítőben járni. Én se járok melegítőben és nem is szeretnék. Azt meg kell értenie persze, hogy a ruhatár lecserélése nem egy hétvége alatt fog zajlani, hanem lassan, folyamatosan, de nem kényszerítem rá a gyerekemet, hogy olyan vegyen fel, amit nem akar (kivéve persze ha télen szandálban akarna elmenni otthonról vagy hasonló).
2016. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egyik legkorábbi emlékem életemből, hogy anyukám nem engedi, hogy szoknyában menjek óvodába, mert szerinte hideg van még, és nem győzik meg se a könnyek, se a legnagyobb érv, a "de Zsuzsinak és Hajninak is megengedik" :D vicces visszagondolni, mert most meg egyáltalán nem vagyok egy nagyon csajos csaj.
2016. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is megvan! ALig vártam a tavaszt, hogy szoknyában mehessek oviba. Anyukám valahonnan kerített nekem egy gyapjúszoknyát, amit már tavasszal is hordhattam, alig vártam, hogy fölvehessem. Most meg itt ülök nadrágban :)
2016. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%
A 80-as évek közepén voltam ovis de ugyanezt csináltam... volna. Csak az én anyám nem volt enegdékeny, abba kellett mennem amit ő mondott, nem volt apelláta. Mindig melegítőbe kellett járnom, nadrágokba, szoknyát max csak nyáron és ünnapnapokon vehettem fel. Gyűlöltem. Melegítő kb 13 éves korom óta nem volt rajtam, és nem is lesz soha többet. Sportolni se veszem fel soha. :D
2016. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat. Nem erőltetem a melegitőt, de szerintem praktikusabb a játszóra, mert jobban véd, nem olyan vékony mint a leggings, nem szakad könnyen, nem fázik fel benne ha leül a reggeli hidegebb homokba stb. Szoknyába nem lehet rendesen csúszdázni sem. És mert szerintem a mostani melegítők nagyon csajosak, csinosak, nem olyan alaktalanok már mint a mi időnkben. Szerintem ennyire nem kéne hisztiznie miatta, de úgy látszik másoknál is így van.
2016. máj. 13. 11:04
 20/22 anonim ***** válasza:
94%

Közöld vele hogy nadrágot kötelezö felveni ha kimegy a játszora mert hüvös van még szoknyához már megérti szerintem .lányom 6 éves simán felveszi sport cipöt ,most még hüvös van ,bélelt farmert adok reggel még rá ha hüvösebb az idő reggel vagy esik az eső,különben ő is legingsbe jár ,meg poloban vagy ruhában de ahoz is legingset adok rá.

Az lesz amit te mondasz bizonyos kereteken belül ,ha te azt mondod hogy hideg van kint balerinához és csak sport cipőt vehet fel akkor azt fogja felveni .

2016. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!