Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fürdetéssel kapcsolatos...

Fürdetéssel kapcsolatos kérdés?! Ez rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos az a helyzet, hogy a nővérem fiára kellene vigyáznom 1 hétig aki 3 és fél éves. Viszont van egy 1,5 éves kislányom.

Én arra gondoltam, h esetleg este fürödhetnének e együtt? Időtakarékosabb volna és persze sokkal egyszerübb is csak nem tudom, h szabad e?!

Elnézést ha buta a kérdésem de végülis származhat ebből bármiféle gond?

Mind2en makk egészségesek szeretik egymást. Csak hát nem tudom...


Mit gondoltok ti?

Köszönöm..



2016. máj. 13. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Amíg nem indul be a nemi érés, érdeklődés, addig simán lehet ilyet csinálni.
2016. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bella169 ***** válasza:
83%

Nyugodtan fürdesd.

Mikor én és a öcsém ovisok voltunk, volt hogy a szomszéd kislánnyal 3asban fürödtünk. Sokat jártunk át egymáshoz és a szülőknek egyszerűbb volt egyszerre betenni 3 unkat a kádba, meg nekünk is nagyobb móka volt.

2016. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodtan fürdesd őket együtt! Ők is élvezni fogják!

De azért beszéld meg nővéreddel is mert van akinek vannak fenntartásai ilyennel kapcsolatban......

2016. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jajj. Köszi a sok választ. Nem tudok okot mondani, h miért ne lehetne.. :) csak nem is tudom.. A lányom mindig ugye egyedül pancsolt és hát fura lesz:) volt már nálunk a nővérem fia. Akkor külön fürdettük őket de akkor a lányom is pici pár hónapos volt még csak.

Gondoltam tök jó lenne, gyors is, egyszerübb is és sztem jókat mókáznának a kádban. Rendben kipróbáljuk és ha tetszik majd a gyerekeknek tőlem simán mehet.. :)

Még egyszer köszike..

2016. máj. 13. 21:54
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőmék voltak nálunk nyáron, a gyerekeket együtt fürdettük, cukik voltak. A kislánya 1,5 évvel kisebb a fiamnál, egészségesek.
2016. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

3 eves a lanyom, es neha atjon a szomszed kisfiu es egyutt furdenek, nagyon elvezik!

A strandom hany gyerek van a medenceben? Vagy a babuszason ? :)

2016. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a nővéremet, neki van-e valami fenntartása a dologgal kapcsolatban, de amúgy én nem látok benne kivetnivalót.
2016. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!