Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyár végén 3 éves kislánynak...

Nyár végén 3 éves kislánynak milyen triciklit ajánlanátok? Vagy esetleg más járgányt,12-es biciklit vagy futóbiciklit?

Figyelt kérdés
Volt neki egy 1-3 éveseknek való triciklije, azon már tudott szépen pedálozni, de mivel magas, elérte a kormányt a térde. 2,3 éves kortól meg nem igazán láttam triciklit, ajánljatok, nektek melyik vált be?

2016. máj. 14. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen kapott futobiciklit a fiam, 4 évesen már rendes kerékpárja volt.

triciklit én nem vennék egy 3 évesnek, akkor inkább futobiciklit.

2016. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Futóbringát vennék :) Vagy rendes pedálosat, amire lehet pótkereket tenni. Nekem mindkét gyerekem futóbringázott majd simán átültek egy 2 kerekűre.
2016. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

elso vagyok, még annyit, ma reggel a piacon láttam egy anyukát, egy kozel 4 éves kislányt tolt..tricikli szeruségen. számomra ez nagyon furcsa látvány volt.

4 évesen kerékpárral mentunk az ovodába egyedul. bár, sokan a 3 évest még babakocsiba teszik..ez is dobbenet.

2016. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen futóbiciklit. Nekünk kétkerekű pótkerekes volt, és nem ment a két keréken hajtás, mindig eldőlt. Levettük a pedálokat, pár napig futóbiciklizett vele, két hét múlva már két keréken kerékpározott. A kicsinek már két évesen veszünk futóbiciklit, a mankókerekes bicajt kihagyjuk.
2016. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Futóbiciklit 2 évesen kapott, 3 évesen már rendes pótkerekű biciklivel ment. Triciklit már nem vennék egy 3 évesnek.
2016. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamnak ennyi idősen már rendes, pótkerekes biciklije volt. Triciklit semmiképpen nem vennék egy ekkora gyereknek, max. futóbiciklit, de inkább rendes biciklit.
2016. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Futóbicikli rendkívüli módon fejleszti az egyensúlyt.Lányom 20 hóban kerekezett vele.
2016. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor futobicaj v potkerekes lesz. A kismotorral száguldozik, nem tudom akkor erdemes-e futobiciklit. Ajanlanatok futobicikli/ potkerekes bicikli matkat/tipust? Azt olvastam, a 12" között sok a rossz minőség, egy jobbfajta kb milyen áron van? Köszönöm
2016. máj. 15. 10:00
 9/9 anonim ***** válasza:
tanulobiciki.hu-s futóbicajt
2016. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!