Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jól döntöttem vajon?

Jól döntöttem vajon?

Figyelt kérdés
Keresztlányomra( 2 éves) kellett volna holnap vigyázni, bár nem nekem, de az illető lemondta és így megkértek engem. Van egy 1,5 éves fiam és egy 3,5 éves lányom akik taknyosak meg én is az vagyok meg elég csúnyán köhögök. Nem vállaltam be így, meg az én két gyerekem elég elevenek, na szoval még néha a kettő is elég. Anyukája fodrászhoz menne,tehát nem egy nagyon fontos dolog miatt kellett volna vigyázni rá, de lelkiismeret furdalásom van. egyébként 50 km-re laknak és vonattal hozta volna meg azzal jött volna érte. Minimum 4 és fél óráról lett volna szó.
2016. máj. 16. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Gondolom elmondtad anyukának , hogy betegek vagytok, ès azèrt nem vállalod, mert èn mondjuk nem is vittem volna igy hozzád a gyereket, pláne nem egy fodrász miatt.

2016. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudja,tudta hogy taknyosak vagyunk ennek tudatában kért meg...
2016. máj. 16. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Én sem vállaltam volna el, de szerintem tuti nem fodrászhoz ment az anyuka. Egyrészt ki az a hülye, aki ahelyett hogy átrakná másik időpontra a fodrászt, egy kb. egy órás program miatt elvonatozik egy kétévessel másik településre hogy ott vigyázzanak rá, majd utána vissza? Másrészt ha tényleg fodrászhoz ment volna, oda simán el lehet vinni a gyerkőcöt, legalábbis én biztos vittem volna magammal.
2016. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!