Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon jól döntöttem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól döntöttem?!

Figyelt kérdés

8eve vagyok egyutt a volegenyemel van egy kozos kis fiunk aki tiz honapos.

Mi elott teherbe estem kiderult hogy fere lepet de mivel babat vartam igy tovabb leptem.

Mikor be indult a szules nalam ott hagyott a szulo szaban habiszti neki a munka az elso es masnap mire meg lett a pici 24ora vajudas utan este erkezett meg az anyaval es majd csak masnap hivott fel es le nezett mindenek!

A tiz honap alatt nem kozeledett hottam folyamatosan csak veszekszunk es most azt vettem eszre hogy egy masik csaj van a haterbe,nyiltan flortolnek elottem pedig mondtam hogy nem szeretnem ha koszone vagy beszelne vele de mind aki meg semm halotta!

Es az a leg rosszab hogy ha szamon kerem hogy lattam es halodtam hogy vele beszel csak O nem latot az nem azt jelenti hogy mindent le kell tagadnia szoval hulyenek nez telhesen! :'(

Most el koltoztem ottholrol a picivel nem igazan marasztalt.

Jol dontottem!!?


2015. szept. 4. 22:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
40%
Az írásod alapján egy utolsó suttyo pa raszt vagy. :)
2015. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gyorsan irtam csak azert!
2015. szept. 4. 22:13
 3/15 anonim válasza:
81%
Én ha gyorsan írok, akkor is normálisan írok.
2015. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem maradnék ott ahol semmibe vesznek.
2015. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Azert azt felfoghatnatok, ti suttyo parasztok, hogy ez az anyuka min megy most keresztul, ti nagyon suttyo parasztok.

Egyebkent a valasz igen, jol dontottel, nagyon jol dontottel, semmi ertelme nem volt mar a kapcsolatnak, helyes hogy leptel.

2015. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
És a teherbe esést megelőző 6-7 évben ennek semmi jelét nem mutatta?
2015. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jol dontottel!!
2015. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én már a megcsalásnál otthagytam volna a francba.
2015. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, hiszen nem vett semmibe és nem vagytok neki fontosak ez egyértelmű. Sajnálom, remélem találsz jobbat.
2015. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, és így is sokkal többet viseltél el neki, mint kellett volna. Már tudod, milyen ember, ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát, ha valamelyik új csaja éppen nem kíváncsi rá. Nagyon bátor döntés volt egy pici gyerekkel elhagyni, sokan nem merik meglépni, és azzal takaróznak, hogy kell a gyereknek az apa. Biztos vagyok benne, jobb példát fogsz mutatni neki, mint amit a volt párodtól látott volna.
2015. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!