Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4kislányom most fogja a válás...

4kislányom most fogja a válás után első hétvégét az apjával tölteni, mit tegyek el neki?

Figyelt kérdés
legyen úgy mintha egy kisebb kirándulás, vagy célszerű apukával megbeszélni hogy ott is meg itt is legyen pár cucca? bár az elmúlt időszakban se ruhára se semmire nem adott egy fillért se. és mig együtt voltunk akkor se igyekezett nagyon. kéthetente megy hozzá. nagyon nehéz nekem :((
2016. máj. 21. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nalam a ket nagy,mindig visz magaval ket napra valo ruhat.

Ha nyaralni mennek akkor is En pakolom a ruhajukat.

Nalunk sem vesz Apuka semmit,fizeti a gyerektartast es En ruhaztatom a Fiukat

2016. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs ott cucca a fiamnak, mindig rakok egy táskába bőven ruhát és 1-2 játékot, amit ő szeretne vinni. Játékai vannak ott, mert amit ott kap, azt nem hozhatja haza, de ruhák nincsenek. Nem is lenne értelme, hamar kinövi őket, alig hordaná.

Nálunk amúgy volt fokozat, először egy nap, egy éjszaka, stb. Így nekem is könnyebb volt, mert valóban nagyon nehéz elengedni, de hidd el, hogy idővel könnyebb lesz, megszokjátok a helyzetet, és ha szívesen megy, akkor pláne örülsz egy kis szabadidőnek. :)

2016. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Es ha nem akar menni? Nem akart menni persze engem kell betamadni

igy nem ment mert sirt

2016. máj. 21. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nálunk egyszer volt ilyen korszak, hogy nem akart menni, akkor beszéltem a volt férjemmel, és együtt megoldottuk. Csak így lehet szerintem. Muszáj együtt dolgozni ezen, mindenkinek ez az érdeke. Én is építgettem itthon, és az apja is próbált alakítani egy-két dolgon. Hamar el is múlt a gond.

Próbáljátok azt, hogy nem megy egyből sok időt, csak egy délutánt, majd egy napot, egy éjszakát, stb. Ha ezt előadod a volt férjednek így, nem tud támadni, hiszen látja, hogy meg akarod oldani.

2016. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ment ebbe bele orjongott meg ejfelkor mi az h o nem viheti el
2016. máj. 22. 06:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát meg vagy áldva vele akkor. Az ember ilyenkor szívesen mondaná, hogy akkor vigyed, hajrá. Úgysem tudná elvinni, mert nem tudna mit kezdeni egy gyerekkel, aki sír és nem akar ott lenni. Jó trükk lehet még az utcán átadni, és végig mondani, hogy vigyed csak. A gyerek meg üvölt, jó ciki az apukának, ilyenkor is vissza szoktak lépni. Nekem van ismerősöm, aki kergette a kocsi körül a gyereket.


Persze az egész gáz, mert a gyerek nem tehet semmiről, még is ő szívja meg egy idióta miatt. Fogd fel úgy, hogy a lényeg meg volt, nem vitte el a síró gyereket. A gyereknek ez az érdeke, hogy csak úgy menjen, ha jól is érzi magát. Az, hogy veled veszekszik a volt férjed, egy kellemetlen tényező, de a gyerek nem sérült. Ha semmire sem hajlandó, akkor kérd a családsegítő segítségét, írd le, hogy Te mindenre hajlandó vagy, mindenhez adod magad, és akkor majd megint csak az apuka fog égni idegenek előtt.

2016. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es és utolsó vagyok:

Még egy dolog eszembe jutott. Amíg nálunk is zűrösebb volt minden, addig is (és azóta is) MINDENT e-mailben kommunikálunk, így van nyoma. Ő is figyelni fog, hogy olyat ne írjon le, és neked is van ütőkártya a kezedben. Tedd ezt, kérd meg, hogy csak úgy egyeztessetek. Abban pedig mindig úgy fogalmazz, hogy abból kiderüljön, hogy Te oda szeretnéd adni, és semmit sem akadályozol.

2016. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!