Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szervezitek meg az...

Hogyan szervezitek meg az óvodás gyerkőcötök barátos születésnapját?

Figyelt kérdés

A helyszín és az időpont már megvan. A gyerekek névsora is, akiket a lányunk szívesen látna.

Szinte az összes szülőnek mondtuk már, hogy mikorra tervezzük a születésnapot és hol. Mindenki mondta, hogy ott lesz, tehát várják a meghívót.

A helyszínt legkorábban csak jövő hónapban lehet lefoglalni.


Amíg nem foglaltam le a helyszínt és az időpontot fixre, addig nem szeretnék meghívókat gyártani.

Vagy, már kellene?

Illetve, amelyik gyerkőcnek van tesója (nyilván jöhet ő is), őt kérjem majd a meghívóba, hogy a szülő jelezze, ha elhozza?!


A csomagban benne van 1 gyerkőchöz két szülő. Tehát, csak a gyerekekért fizetnék.



2016. máj. 21. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Amig nincs fix hely és időpont addig ne gyárts meghívókat, bármi közbe jöhez, bár én mév ennyire előre nem is hivtam volna senkit.

Igen mehkérheted hogy jelezzenek vissza a tesók miatt.

2016. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!