Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van értelme megvenni az...

Van értelme megvenni az óvodai egyen csoportpólót? Hányszor viselik a gyerekek?

Figyelt kérdés

Fél éve jár a gyerekem oviba, eddig sem hiányzott a póló, gondolom az év második felében sem fog. Most szólt az óvónő, hogy lehet rendelni ovis csoportpólót, jó drágán.

De minek? Hol viselik egyáltalán? Nincsenek olyan rendezvények, ahol jól jön, esetleg évi 1 db kirándulás van, ahol talán könnyebb megkülönböztetni az azonos csoportba tartozó gyerekeket, de ezen kívül semmi. (Bár egy ekkora gyereket úgysem engedek el egyedül, vagy én, vagy az apja úgyis megy vele kirándulni).

Még egyszer sem láttam egy gyereken se, hogy viselte volna, illetve két nagyobbacska fiú tornaruhának használja.


Megéri megvenni, vagy sem? Ti vettetek?


2015. febr. 7. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ingyen kapta mindenki. Gyereknapon, kiránduláson, tornán, kézműveskedéskor stb. veszik fel. Ha ki kellett volna fizetni, akkor is kértem volna.
2015. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mit jelent a "jó drágán"?

én megvettem, alkalmakkor fel kell venniük.

2015. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A jó drágán az konkrétan 2420 Ft - ot jelent darabáron. Nem vitatom, hogy jó minőség, de szerintem drága, főleg, ha nem ia nagyon veszik fel. Az elmúlt félévben egyszer sem volt olyan alkalom, ahol kellett volna az egyenpóló, a nagyobbaknak se. Ovin kívüli foglalkozás sincs, max a kirándulás lesz tavasszal, és Ennyi.
2015. febr. 7. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy mérettel nagyobbat kel rendelni,ezt nálunk javasolták is,így 2 évet húztunk ki vele.Valóban nem sokszor viselik,(gyereknap,kirándulás,sportnap stb.)
2015. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*kell.
2015. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi vettünk mert ha mennek az óvodán kívülre akkor könnyen felismerik az emberek a gyereket ha elszökik.

az enyém egy szabadulóművész volt, első hónapban már az utcáról kellett összeszedni.

2015. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem drága. Ezer forintért már egy harisnyanadrágot se lehet kapni. Én megvenném. Most gondold el, hogy gyereknapon az összes gyereknek egyforma pólója van, a tiédenek meg nincs. A gyerekeket az ilyesmi nagyon rosszul érinti.
2015. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A hétvégi bizonytalankodás után ma megrendeltem, és kifizettem a pólót, de én most is drágának találom.

Rákérdeztem az óvónőnél, hogy hányszor viselik, ő csak mosolygott, és mondta, hogy egyedül csak kirándulások van rajtuk, meg akkor veszik fel, amikor ők akarják.

2015. febr. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!