Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok, ha azt látnátok...

Mit szólnátok, ha azt látnátok, hogy egy nő pórázon vezet két kisgyereket?

Figyelt kérdés
Ilyen hám van rajtuk, mint a kutyákon, arra van rákapcsolva a póráz és így mennek az utcán. Egy jól szituált nőről van szó.
2016. jún. 1. 19:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%
Semmit. Nekem nem jön be, de egyre elterjedtebb...
2016. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Meglepne mert magyarországon nem olyan gyakori dolog.

De két hasonló korú kisgyereknél érthető választás. Legalább nem kerülnek be a hírekbe, ha véletlenül lekószálnak a járdáról.

2016. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Láttam nőt aki rendszeresen 14 nebulót vezetett pórázon.

Óvónénivolt aki így sétáltatta az osztályát. De nem voltak megkötve csak tartották a kötelet. Bizonyára így egyszerűbb volt őket kordában tartani.

2016. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Èn is láttam nemrég egy nőt egy kisgyermek volt vele pórázon de a ruhajahoz volt rögzítve annyira nem volt vészes mint hangzik. Csak azért nem lepődtem meg nagyon mert pont előtte ok olvastam róla, hogy van ilyen.
2016. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Eszter76 ***** válasza:
96%

Szerintem borzasztó... de biztos van olyan gyerek, akit másképp nem lehet ott tartani, közel - pláne mondjuk ha 2 picurival megy bevásárolni.

Van egy ismerősöm, 50 körüli pasas - azt mesélte, hogy a 2 szintén fiú testvérével annyira égetnivalóan rossz kölkök voltak, hogy az anyukájuk csak úgy tudta télen fölöltöztetni őket, ha azokat, akik már kész voltak, az asztal lábához kötötte, különben megléptek és a lakás különböző pontjain szétszórták a ruháikat. :-D

Én nem tennék pórázt a gyerekeimre, az biztos... de láttam már ilyet.

2016. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Láttam ilyen gyerekpórázt, tényleg fura látvány. Viszont aki ugrott már a 19 hónapos, remekül szaladó, enyhén hiperaktív gyerek után egy pesti utcán, hogy ne gázolják halálra, annak érthető. Nálunk kicsi a korkülönbség a két gyerek között, volt ilyenre példa, egy pillanat alatt kitépte a nagyobbik a kezét az apja kezéből, és rohant az úttestre, míg én a kicsit toltam a babakocsiban. Inkább bele se gondolok, mi történik, ha egyedül vagyok velük.
2016. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
15%

Van olyan aki a kutyáját tekinti a gyerekének, miért ne lehetne olyan aki a gyerekét tekinti kutyának?

Valószínűleg eszébe sem jut hogy kézen fogva vezesse őket és ha elkolbászolnak amikor elengedi őket, akkor visszajönnek a szavára.

2016. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Amikor en kicsi voktam (70-es evek eleje), akkor is hasznaltak. Kesobb jatszottam (babaztam) vele. Jarastanitashoz ajanlottak.
2016. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%
Bennem felvet egy-két etikai kérdést, és arról sem vagyok meggyőződve, hogy a hosszútávon jót tesz ez egy gyereknek (ti. szabályok megtanulása, saját felelősség). Rövidtávon viszont lehet hatékony és sikeres, néha a hideg is kiráz, amikor vasúti pályaudvaron kétéves gyerek a biztonsági vonalon belül taposózik mint az őrült -.-
2016. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%
Csodálkoznék, hogy milyen lassan ért el hozzánk ez a megoldás, de örülnék, hogy végre ideért (biztonságnövelö megoldás).
2016. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!