Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Mit szólnátok ha...

Anyák! Mit szólnátok ha lányotok egy idősebb férfival, , kavarna''?

Figyelt kérdés
A lány 18 éves, míg a pasi 30 éves, és nagyon jól kijönnek egymassal. Mit szólnátok ha összejárnának találkozni, és a lányotok a pasinál aludna?

2016. máj. 9. 21:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
57%
Nem anya vagyok de úgy gondoltam válaszolok. Esetünkben én voltam a lány , megismerkedésünkkor tiniként 16 év korkülönbséggel..nálunk édesanyám rossz néven vette elösszor de idővel elfogadta..majd egésszen joban vannak ma már a párommal. Kitartást nektek is!
2016. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

18 éves,felnőtt ember!Azt csinál amit akar,senkinek semmi beleszólása hogy kivel van együtt!

Nincs gyerekem... pár évvel vagyok idősebb a lánynál!

2016. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetetlen, hogy jó kapcsolat süljön ki belőle. Anyaként nyilván nem járnék örömtáncot, de nem szólnék be nekik, ha nem működik, úgyis rájönnek ők is, ha meg minden ok, akkor minek belerondítani.
2016. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Kapcsolatban nyugodtan. Kavargatni meg osszefekudni pasikkal mert "megvan a vonzalom", tudjuk, kik szoktak. Nem akarnam hogy a lanyom ilyen tartas nelkuli no legyen, hogy csakugy kapcsolat nelkul barkivel, akihez epp vonzodik. Kapcsolatban nyugodtan, mutassa is be.
2016. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Hidd el... a mai világban ez már megszokott dolog! (nem pozitívumként vagy negatívumként mondom)!
2016. máj. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Ha gazdag a fickó akkor minden oké :D
2016. máj. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Képmutató lennék ha probléma lenne, hiszen ebben a korban én sem csináltam másképp. Ilyenkor kell megélni a szexualitást, nem kolostorba vonulni 18 évesen és várni az igazira. A szerzett tapasztalat nagyon is jól jött később amikor tényleg komoly kapcsolatot kerestem, addigra már tudtam hogy mit akarok és milyen típusú embertől.
2016. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
12 év van közöttük, a lány 18 évesen azért nem 13-14 éves tini már. Köztem és a férjem között 9 év van, így annyira nem buknék ki ezen a korkülönbségen, persze attól is függ, hogy milyen a lány és persze a pasi is. Ha megbízom mindkettőben és látom, hogy a pasi sem kalandozni szeretne, akkor semmi problémám nem lenne. Egyébként én 21 éves voltam amikor megismerkedtem a férjemmel, ő akkor volt 30.
2016. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Az én lányom még kicsi,de ha vele is hasonló esik meg,nem ítelkezem,amíg nem ismerem meg a választottját.Ismertem egy házaspárt,ahol 14 év volt a korkülönbség.Nagyon szerették egymást,sosem veszekedtek.
2016. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Azután csak nehogy úgy járjál te is, mint egy múltkori kérdező, akinek az "idősebb" pasiját később lenyúlta az anyja.

:)

2016. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!