Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis, ha 3 eves gyerek...

Normalis, ha 3 eves gyerek szajaban egesz nap cumi log, napi 5 szor iszik tapszert cumisuvegbol, pelenkas, egesz nap sikoltozva rohangaszik?

Figyelt kérdés
Az exemnek van egy masik gyereke is, o ilyen. Meg egyutt lakunk n( en es az exem - mert nem tud hova koltozni ) es nagyon idegesito, hogy csecsemokent bannak vele, szerinte ez teljesen rendben van...
2016. jún. 2. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyobb baj, hogy nem AKAR - mert el tudna! - költözni tőletek, inkább a nyakatokon élősködik.


Én már RÉG kiraktam volna, nem teszem tönkre magam, hogy naponta nézzem a képét, mikor meg is csalt.

2016. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi a nem normális basszus?? Az, hogy együtt laksz az exeddel!! Az a nem normális. Tán az új barátnője is veletek lakik? Vagy a te új hapsid? Anyám. Tudjátok még, hogy melyik gyerek (hivatalosan és igazából) melyik páros szerelmének gyümölcse?
2016. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Alberlet, egyutt fizetjuk. Azt mondja, amig nincs hova mennie, nem megy. Sajnos nekem sincs hova mennem. A babat nem teszem ki annak, hogy baratokhoz vandoroljak vele. Remelem hamar kikoltozik.

2016. jún. 3. 09:42
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát, én erre azt mondanám, hogy nem a te dolgod, hogy hogyan nevelik. Viszont így, hogy egymás hegyén-hátán laktok, elhiszem, hogy idegesít.

Ha az én gyerekemről lenne szó:

-cumi 3 évesen, igen, gáz, elgörbülnek a fogai, és a beszédben is akadályozza, az én gyerekeim 1 éves korig kaptak cumit, akkor is csak alváshoz.

-cumisüveg: 2 éves korában leszoktattam róla a lányomat,a fiam el sem fogadta soha. Bár 3 éves korban szerintem még ez sem olyan ciki. Én már azért utáltam, mert nem lehet a cumi részét normálisan tisztítani, inkább a pohár.

-pelenka, tök normális 3 évesen

-ordítozás, tök normális ebben a korban.

2016. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Emberek, nem a kerdezo hozzaallasa volt a kerdes sz exhez ill a gyerekehez, hanem a velemenyunk, normalisnak találjuk e az ilyen nevelési elvet, gyereket. Baromi nehez lehet a sajat gyereket nem ugy nevelni, ha mar mintat lat egy csecsemőkent tartott 3 evesrol.ES. Oruljon szerintem mindenki normalis hangnemben, hogy nem kell ilyen helyzetben elnie. En inkabb megertem a kerdezot.
2016. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszi utolso !


Utolso elotti, nem elunk egymas hegyen hatan, baba en es az ex. Es az o gyereke jon lathatasra.

2016. jún. 8. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!