Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti ott hagynatok a munkahelyet...

Ti ott hagynatok a munkahelyeteket egy más típusú élet reményében?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdjük az ovit, év közben viszonylag sokat voltunk itthon betegség miatt, azt érzem hogy szülés után alig pihentem,koran visszakerultem a munka világába. Felmerult hogy vállalnank meg egy babát, de másképp szeretném.

#munkahely #otthagyas
2016. jún. 17. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem.ha másik babát szeretnétek, pont szükség lesz a biztositotti jogviszonyodra Neki.


Es fel is mondhatsz, kereshetsz másik állást még baba előtt.

2016. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És mit szeretnél másképp???

nem akarsz dolgozni, csak a gyerekek??

Hát, ez is kivitelezhető, de akkor kell egy apaállat, aki elég sokat keres, hogy eltartson még 3 embert!

2016. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vállalkoznál és otthonról dolgoznál vagy hogy érted?
2016. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A reklámok miatt csak félig tudom olvasni a hozzaszolasokat. Mivel korán visszamentem dolgozni és alig pihentem ezért nem gondolom hogy átmenetileg nem lehetne megoldani ha itthon maradok.
2016. jún. 18. 18:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szükség megoldásként szülnek ha szülnek. De annak se látom értelmét hogy egy állandóan agyonhajszolt anya legyek.
2016. jún. 18. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha apa keres annyit hogy jol éljetek akkor az a te és párod döntése legyen hogy te nem dolgozol.ha viszont nem keres eleget akkor viszont muszály dolgoznod .
2016. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs szules napján biztositotti jogviszonyod akkor csak gyes jár gyed es csp helyett.
2016. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!