Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti nem utáljátok a munkahelyet...

Ti nem utáljátok a munkahelyeteket?

Figyelt kérdés
Én utálom elégé egy gyárban melózom, kezd elegem lenni ebből a car életből mindennap melózni kell, kivéve hétvége de az meg olyan unalmas és még igy is hamar eltelik. Ti nem unjátok a munkátokat életeteket? 21f

2013. okt. 27. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát egy gyárban én is unatkoznék.
2013. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ganét lapátolok egy sertéstelepen, mégis minden nap örömmel megyek dolgozni, mert szeretem csinálni és van mit csinálni!

tudom sokra nem vittem, de h enni tudjak arra elég.

2013. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem unom, sőt, kifejezett örömmel megyek dolgozni.


Kihívás, izgalom (persze stressz is, bőven...), és jó társaság. :)

2013. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én pont azt utáltam, mikor irodában dolgoztam. Az egész napom abból állt, hogy adatokat vittem fel a gépre, leveleket írtam, postáztam, csekkeket, számlákat töltöttem. A kollégák többsége, emberileg a többségük buta, számító, szűklátókörű volt, az ügyfelekkel is és egymással is arrogánsak, figyelmetlenek. Egész nap ment az áskálódás, a rosszindulatú pletykák.


Viszont mikor gyárban kényszerültem dolgozni egy ideig, sikerült kifognom egy egész jó kis társaságot, amikor lehetett jókat beszélgettünk, sokat nevettünk. Jó, ott is volt néhány idegesítő alak, de jócskán többségben voltak a normálisabb munkatársak.


A munkát tekintve, sajnos nehéz olyat találni, amit igazán szeret az ember csinálni, főleg a mai világban, ahol sokszor még az is nagy szám, ha egyáltalán találunk munkát. Igazából én szívesen maradnék itthon, ha lenne valami olyan meló, amit otthon lehet végezni és meg is lehet belőle élni (úgy hogy tőke sem kell hozzá), de ilyen nincs. :) Ha itthon vagyok, soha nem unom magam.

2013. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a lehetőségek korlátozottak, de ezért kell az embernek arra törekedni, hogy olyan munkája legyen, amit szeret, vagy legalábbis nem utál.
2013. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából én szívesen maradnék itthon, ha lenne valami olyan meló, amit otthon lehet végezni és meg is lehet belőle élni"


Én is azt hittem, hogy az milyen jó, amíg nem lett rá lehetőségem.

Borzasztó annyit otthon lenni.

2013. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a szó, hogy "utálom" nem elég kifejező arra, hogy mit érzek a munkahelyemmel kapcsolatosan. Viszont viszonylag jól megfizetnek. Valamit valamiért...
2013. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#2 választ miért kellett lepontozni?
2013. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

En nem,pedig aknában szerelek,olajos vagyok,korán kelek.Ezt csinálom régóta,és még másodállásom is van,ahol flexelek,hegesztek,ezen kívül a lakásomat is épp újítom fel.Segg fáradt vagyok,de imádom csinálni,és jókedvem van.

Nem tudom,hogy ha Te 21 vagy,és utálod a munkádat,mi lesz veled később(?)

44 F

2013. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit teszel/tettél azért, hogy ez megváltozzon és jobb munkád legyen?
2013. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!