Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereknek is van olyan...

Más gyereknek is van olyan rossz szokása, hogy mindent ami a kezébe kerül pörget?

Figyelt kérdés

Fiam, 6 éves lesz. Kb. egy éve, minden zsínoros dolgot pörget, ha a kezébe akad. (kulcstartó, jojo, lánc, bármi, amit pörgetni lehet) Éste az éjjeli fényt adó lámpát is megfogja, és pörgeti. Roppantúl idegesít. Más gyereke is csinál ilyet?

Amúgy teljen normális, okos, sok kis barátja van, semmi panasz rá az oviban, csak ezzel a szokásával nem tudok mit kezdeni.

Mondjuk a hétvégén elvoltunk egy másik hasonló korú kisfiú családjával kirándulni, ott meg a kisfiú, minden gombot megnyom, ami az útjába kerül, csak az anyukáját nem idegesíti, és nem is szól rá. :-) Parkoló óra gombja, THM-hez odamegy és megnyomja a gombot amit elér, a zebránál a gyalogost szabadon enedő gomb.

Lehet , hogy velem van a baj, hogy engem idegesít?


2016. jún. 20. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden gyereknek van ilyen egyedi szokása :) Ismerek egy kissrácot,aki folyton fütyül,na az marha idegesítő...
2016. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
ennel nagyobb gondotok az eletben ne legyen :) van aki az orrat turja van aki a hajat csavargatja van akinek a laba rugozik....na es...majd elhagyja.
2016. jún. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam mondjuk még kicsi, kétéves lesz csak, ő minden kereket megpörget. Babakocsi, kisautó, kismotor, stb. Régebben be is voltam sz*rva, h jajj autista lesz (igen, a lökött aggódó anya), de mostanra rájött, hogy tologatni is lehet, vagy ráülni stb. Igaz, még szeret pörgetni, de egyre inkább funkciójának megfelelően használja a tárgyakat, így nem aggódom. Ha tetszik neki, akkor pörgesse :D

Szóval kérdésedre válaszolva, hogyne, van. Én állítólag minden utcán heverő fém söröskupakot felszedtem és elraktam...

2016. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!