Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon vagy tengerparton...

Strandon vagy tengerparton miért fura az embereknek ha a gyerekek meztelenül vannak?

Figyelt kérdés
Vagyis télleg ennyire elítélendő? egy 4-5 vagy esetleg 6-7 éves kislány vagy kisfiú pucér látványa ennyire zavaró?

2016. jún. 22. 16:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%

Elnézést, én senkit sem akarok megbántani, véletlenül olvastam a kérdést, de azért leírom: én kisfiúként olyan kb. 7-8 éves koromig bizony meztelenül voltam mindig a strandon. Hol a Balatonnál, hol a jugoszláv tengerparton nyaraltunk. Persze ez még a "nyugis" 8-as években volt, amikor a szüleim talán nem is sejtették, hogy mennyi beteg ember mászkál szabadon.


Mindenesetre nekem így visszaemlékezve, teljesen természetesnek tűnt, hogy csupaszon vagyok egész nap a strandon, a játszótársaim is vegyesen voltak, volt akin volt fürdőnadrág, mások meg szintén csupaszon voltak, mint én. Valahogy egyáltalán nem érdekelt, hogy nekem kivan a fütyim, máson meg van fürdőnadrág. Soha nem inzultált senki sem.

Szóval csak ennyit szerettem volna elmondani.

2016. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%
*80-as években
2016. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
40%

Hidd el nekem több beteg ember él a kinti életben mint ezeknek az embereknek kitalált intézményekben. Azt megsúghatom, hogy nem a kocsmákban vagy a börtönben vannak. Olyan emberek is ezzel a betegséggel "szenvednek" akikről az álmodban se gondoltad volna. Igen egy igényes karierista vagy még lehetne a csillagoségig sorolni, bármilyen féle ember lehet beteg, csak nem tud róla vagy egyszerűen nincs papírja róla vagy nem szedi a gyógyszereit.


Semmilyen körülmények között nem hagynám a gyerekemet pucérkodni nyilvános helyen.

2016. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerűen ilyen a kultúránk. Én nem érzem, hogy korlátozna. Nem vagyok prűd, kényelmea fürdőruhát válsztok magamnak és a gyereknek is. Észre sem vesszük, hogy rajtunk van, akkor minek mászkáljon még 7-8 évesen puci fenékkel. Addig számít igazán szabadságnak a pucérság, amíg pelenkás a kicsi. Egy kisgatya abszolút nem fogja már zavarni.
2016. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk nem értem miért hiányolod a pucér gyerekekt.
2016. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, dolgoztam strandon, és minden héten akadt legalább egy ember, aki a kelleténél hosszabban legeltette a szemét a pucér kisgyereken. A pedofilt ne úgy képzeld el hogy egy nagy villogó jel van a homlokán, lehet akárki, akár a strandon melletted heverésző apuka, vagy akár az úszómester,de akár a büfében felszolgáló nő is. És azt se hidd, hogy mindenki, akinek tetszik a meztelen kisgyerekek látványa előbb-utóbb szexuális bűnözővé változik, az csak ezeknek az embereknek egy kis százaléka. A legtöbbről sosem derül ki, még a saját családjuk sem tudja, sőt, többnyire nekik is van gyerekük. Én inkább legyek bizonytalan, mint bármilyen atrocitásnak kitegyem a gyerekem.
2016. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert kicsi, és én döntök helyette, még ember. Egy ember pedig nem teszi közszemlére a nemiszervét nyilvános helyen. Tökmindegy, hogy mekkora, gyerek vagy felnőtt.

Ha ez ennyire elfogadható, Te miért nem vetkőzöl le?

2016. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
57%
6-7 éves kislány/kisfiú túlzás.Ilyen korban már nőnek a gyerekek,van már szégyenérzetük és szerintem ők sem pucérkodnak szívesen. Egy fürdőruha nem nagy vagyon, inkább megveszem, minthogy a gyerekeimen legeltesse valaki a szemét
2016. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most gondoljál már bele, egy 6-7 éves gyerek már iskolás, könyörgöm! Ne legyen meztelenül a strandon, egyrészt nekik is rossz, sok az aberrált pedofil és butaság amit írsz hogy ezek börtönben vannak...akkor már nem lenne ezen a téren bűnözés...másrészt nem is higiénikus hogy ruhátlanul ülnek bele mindenbe, és már csak a saját méltósága miatt sem. Nem hiszem hogy nem érezné magát "szabadon " és nem tudna egy kisgyerek standolni mert gátolja ebben egy bugyi...szerintem nem cselekszik helyesen az a szülő aki hagyja hogy ruhátlanul rohangáljon a gyereke a strandon, és igen ez engem is zavarna.
2016. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A bikini felsőt lehet maga a kislány kérte mert pl anyunak is olyan van :)


Ha nem is a pedofilok miatt de pl nekem is kellemetlen pl más gyerek meztelenkedését látni a gyerekem elott is, nem anatomiát tanulni viszem a strandra.

2017. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!