Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyukák!? Ti is...

Kisgyermekes anyukák!? Ti is tapasztaljátok hogy mennyire bunkók az emberek? PL vásárlás kisgyerekekel, vagy csak simán utcai közlekedés. Kifejezetten városban élők véleményére vagyok kíváncsi és csakois olyanéra akinek vagy gyereke!

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 17:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
86%

"Legalább a túlféltésből még nem lett baleset.Te BALGA"


Baleset valóban nem lesz, csak 10 év múlva ugyanitt fogsz rinyálni, hogy annyira önállótlan a gyerekem, hogy borzalom. Szóval ki is a balga?

2016. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
53%
Miért fáj az egyeseknek, ha ül az 5 éves a buszon? Minden épeszű anyuka törekszik rá, hogy ülőhelyet keressen a gyereknek. Lehet itt bezzegelni, hogy ő csakazért sem ültette le, hát egészségükre. Még a szabályzatban is benne van, hogy a gyeremekek ülve utazzanak, mert állni balesetveszélyes. Az hogy sokan carnak rá és inkább letámadják a másikat, az egy dolog. Mert ők fáradtak és egyébként is utálják a gyerekeket. Basszus!
2016. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
61%
csakhogy egy 5 éves gyerek ingyen utazik, míg egy felnőtt, vagy diák megveszi a bérletet vagy a jegyet. Itt nem azzal van a baj hogy ülni akarnak, hanem azzal, hogy azt hiszik, nekik mindenekfelett joguk van ültetni a gyereket.
2016. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
67%
Viszont a diák meg jóval kevesebbet fizet a bérletért, mint a felnőtt. Így szerintem legyen az a szabály, hogy először a dolgozók ülnek, és ha minden dolgozó ül, és még van hely, akkor ülhet le a fizető diák. Ha felszáll egy arra érdemesebb (=többet fizető) utas, akkor a diáknak azonnal fel kell állnia, átadni a helyet. Hiszen így igazságos, nem?
2016. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
36%
Na igen és az idősek se üljenek, hisz ők se fizetnek semmit. Lábuk is van, kettő is, rendszerint. Menjenek gyalog. Ráérnek, nem? ;)
2016. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
9%
jól mondod utolsó. Pontosan. Én így csináltam diákként, csak akkor ültem le, ha már ültek a dolgozók. A nyugdíjasok meg a kisgyerekesek mellett az a réteg, akik azt hiszik nekik minden jár és mindent szabad, iszonyú pofátlanok tudnak lenni.
2016. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Én azt utálom, amikor a metron ül a gyerekem és szinte az ölébe ül a 150kg-os nő, aki olyan flegma (ezek mind egyformák) de elöbb még engem jól arrébb lök. Állni szoktam a gyerekkel szembe, ha nincs elég ülőhely. ÉS! Azért ül Ő, mert nem egyszer olyat fékezett metró busz villamos, hogy repült a gyerek, neki esett a fogodzkodónak stb. Gebe, giliszta forma. Na most, amikor igy majdnem beleül az ölébe a nő és még annak áll feljebb, szoktam mondani: Szartartó lettél?

Szóval bp egy hányadék. Utálom ezt a mentalitást. Azok, akik minket tanitottak jó modorra, pont azok gusztustalanok.

Még mi felnőttek sem tudunk teljes biztonsággal 2 lábon maradni, ha hirtelen befékeznek, nem még egy gyerek! Volt, hogy megkértem álljon fel, mert senki nem állt fel pl egy nála kisebbnek, lánynak, kismamának. Vagy idős embernek, aki láthatólag is nehezen mozgott.

2017. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!