Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyukák!? Ti is...

Kisgyermekes anyukák!? Ti is tapasztaljátok hogy mennyire bunkók az emberek? PL vásárlás kisgyerekekel, vagy csak simán utcai közlekedés. Kifejezetten városban élők véleményére vagyok kíváncsi és csakois olyanéra akinek vagy gyereke!

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 17:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
76%
Azért kéne 8-as, mert a tehetetlenségi erő jobban hat rá, mint rád marha felnőttre. Ő fájdalmasan nekivágódik az ülésnek, korlátnak, ablaknak egy normális kanyarodáskor is, míg te akár kapaszkodás nélkül is kibírod.
2016. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
46%
5-6 éves gyerek már nyugodtan tud állni. Csak mostanában divat túlfélteni és anyámasszony jatonáját nevelni.
2016. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Legalább a túlféltésből még nem lett baleset.Te BALGA
2016. jún. 24. 18:11
 14/37 anonim ***** válasza:
47%

"Tartottál te a karodban egy 14 kilós gyereket 20 percen keresztül a fél karoddal?"


- Nem, mert ennél több eszem van.

Nyilván nem erről beszéltem, hanem arról, amikor a gyerek rövidtávfutót megszégyenítő gyorsasággal csap le az üres helyre a metrón, amikor nyilvánvaló, hogy tudna állni. Nem arról beszélek, aki alig tud állni.

2016. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
41%

"Azért kéne 8-as, mert a tehetetlenségi erő jobban hat rá, mint rád marha felnőttre. Ő fájdalmasan nekivágódik az ülésnek, korlátnak, ablaknak egy normális kanyarodáskor is, míg te akár kapaszkodás nélkül is kibírod."


- Állok, kapaszkodok, a gyerek belém, és én fogom is. Nem értem, mi a gond.

2016. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Jajj te ostoba nem arról van szó hogy tud e állni.Legalább olvasni tudnál,pont rólatok van szó !Még jó hogy le csap az ülőhelyre ,nyílván ő is rájött hogy bizonyos egyedek még két helyet is elfoglalnak ,sőt a szatyrokat is oda kell ám tenni.
2016. jún. 24. 18:20
 17/37 anonim ***** válasza:
74%
A legtobb ember nem bunko. Inkabb terhesen volt ilyen tapasztalatom, hogy nem adtak at a helyet kb soha. Kisgyerekekkel szemben foleg a tinik, kamaszok erzeketlenek, koztuk ritka, aki udvarias, pl eloreenged felszaaskor. Valoban tud remekul allni egy oteves, csak kapaszkodni nem tud rendesen, mert egyszeruen nem figyel oda. Viszont karomon a gyerekkel nem allnek, szepen megkernek egy fiatalembert, hogy ha tudja (o is lehet beteg), adja at, legyen szives, a helyet.
2016. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Szerencsére kevesebben vannak akik arogánsan viselkednek a családokkal szemben ,a baj csak az hogy nagy el tudja rontani az ember napját egy egy kretén.
2016. jún. 24. 18:42
 19/37 anonim ***** válasza:
35%

nem igazán ...

bár én elég pofátlan vagyok pl buszon és hangosan mondom a gyereknek h mindjárt kerítek helyet neki 3 évesen mégse álljon mert nem tud stabilan a mozgó buszon

ált 2-3 emberke fel is ugrik :D

babakocsival simán leszólítok egy helyes 30as pasit h segítsen egy nagy mosoly és dicséret csodára képes :)

mindig kérek segítséget ha olyan van

vásárlásnál ha látom h alig van pár cucc előre engedem - úgyis ráérek :)


szal nem tapasztaltam h bunkó vagy rosszindulatúak lennének

2016. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
30%
nekem a járdán biciklizőkkel van rossz tapasztalatom, mikor hat hetes volt a kisfiam, belement a babakocsiba a biciklis! (járdán voltunk). Egy hat hetes gyereket nem szíjaz le az ember... A térdemre csúszott ki a gyerek, és azzal tartottam.
2016. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!