Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez csak engem idegesít fel...

Ez csak engem idegesít fel vagy tényleg normális dolog?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves húgom és már kb. amióta ehet mindenfélét anyukám azóta tömi minden nap édességgel, nincs olyan nap amikor nem enne chipset, csokit, sőt délelőtt is meg délután is aztán vacsi után is. Sokszor van olyan, hogy a húgom nem akar ebédelni vagy vacsorázni és ilyenkor anyukám kiabál vele, hogy mi az hogy nem eszi meg a vacsorát, szerintem elég durva dolog, hogy anyukám a húgomat hibáztatja amiért nem eszik, amikor még jó hogy tud enni ha édességgel eteti és ez úgy gondolom anyukám hibája. A másik meg, hogy szinte minden 2. nap kólát iszik a húgom és teljesen meg van érte őrülve, a vizet meg sem issza.
2016. jún. 26. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg igy van, beszelj errol anyukadnak, de normalis hangnemben. Mondd el, hogy aggodsz, hogy rossz etkezesi szokasai lesznek a kicsinek. Ajanld fel, hogy tizoraira, uzsonnara mosol a tesodnak gyumolcsot, pucolsz neki repat vagy keszitesz gyumolcssalatat edesseg helyett.
2016. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Közöld hogy mérgezi a tesodat.és szolni fogsz valakinek ha igy folytatja. Ezután lehet kiakad de reméljuk elfondolkodik rajta
2016. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Első, ugyan miért kéne felájánlja? Nem az ő gyereke! Csináljon neki az anyja!
2016. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Csak tanacs volt, nem parancs. Igy nem fog kritizalasnak tunni a kerdezo velemenye. Vagy ha igy fogjuk fel, ahogy te, akkor viszont ne szoljon bele, hisz nem az o gyereke. A csaladokban, jo esetben, tudod, segitenek egymasnak az emberek, mivel szeretik egymast.
2016. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Snorri ***** válasza:
52%
Kóla? Abban viszonyát sok a koffein, azt én nem adnám gyereknek! Szomorú, hogy több eszed van, mint anyudnak. Hogy fogadná, ha finoman rákérdeznél, hogy miért csinálja, és hogy nem gondolja-e hogy árt neki?
2016. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ez nem normális. Anyukád pedig tipikus idióta felnőtt, aki nem veszi észre a saját hibáit és a gyereket hibáztatja olyasmiért, amiről ő tehet. Nem szeretem az ilyen buta embereket, de talán megpróbálhatod elmondani neki ezeket, bár kétlem, hogy hallgatni fog rád.
2016. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!