Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiatokat (2-3 éves) felemel...

Kisfiatokat (2-3 éves) felemelitek vagy állva pisil wc-be idegen helyen?

Figyelt kérdés
És otthon ülve vagy állva pisil?
2013. febr. 7. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
mióta szobatiszta mindenhol állva pisil
2013. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint elég magas ahhoz, hogy felérje a wc-t.

Az én kisfiam elég alacsony.

2013. febr. 7. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam amikor elkezdtük a szobatisztaságra való tanulást nem volt hajlandó ráülni a bilire mert látta az apjától hogy ő is állva pisil és azt mondta csak a lányok pisilnek ülve és ő kisfiú. Mindig fel kellett emelni a bilit a kukacához és úgy pisilt. Mostmár feléri a wc-t. Meg kell zabálni ahogy a derekára teszi az egyik kezét a másikkal meg fogja a kukacát.Mint a felnőttek.Imádni való!
2013. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Amikor idegen helyen pisiltünk ráállítottam a lábfejemre és úgy már felérte.Próbáld meg így
2013. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. igen, a fiam mindig magasabb volt mint az átlag, neki könnyű dolga volt :)
2013. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

idegen helyen állva pisil, ha magas a wc felemelem és úgy pisil, ha alacsonyabb, de kényes a dolog, pl. orvosnál vagyunk akkor inkább én fogom a fütyijét :/

itthon, oviban ülve pisil. 3 éves

2013. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lábfejemre áll és én fogom a pöcőjét, igyekszem hogy ne érjen a vécéhez semmije. Inkább az utcán pisiltetem, egy fához, természetesen nem szem előtt.
2013. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A lábfejre állítás jó ötlet, majd kipróbáljuk. Még nem szobatiszta, de nagyon remélem, hogy hamarosan az lesz!

2013. febr. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!