Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák mivel vennétek rá a...

Anyukák mivel vennétek rá a kisfiatokat, hogy idöbe érjen haza az iskolábol?

Figyelt kérdés
elsö osztàlyos és fél oràkat késik a sulibol valamikor többet is.többször elmondtam màr neki,hogy igyekezzen haza mert aggodom,de mégis.màr büntettem is meg ezért és mégis elöfordul.
2013. márc. 21. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Én leginkább azzal "venném rá", hogy nem engedném egyedül az elsős gyerekemet mászkálni az utcán. Már nem olyan világot élünk, ahol ezt meg lehet tenni.
2013. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Nálunk pl. 2. osztályos koráig kötelező a szülőnek vinni-hozni..
2013. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Mi közvetlen a suli melletti lépcsőházban laktunk,egyedül engedtem a második félévtől....

De nekem is késett,mai napig késik,elpofázzák a csajokkal az időt:)

Elsős korában volt olyan,hogy hazafelé megálltak a barátnőkkel beszélgetni,táska levetve és az én kislányom táska nélkül jött haza:D

Most már harmadikos,de ugy jön haza időben,hogy megmondtam,ha nem ér haza,akkor délután nincs lemenetel a játszóra:)

Eddig bevált....

De elsős korában a játszóról is sokat késett!

Mindennel próbálkoztam,de ha nem ért haza akkor bünti volt,nem mehetett pár napig játszóra!

Próbáld ki ezt,hátha....

2013. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Külföldön élek és itt ki van kötve,hogy a gyerek egyedül jàrjon iskolàba és haza is,ezt az iskola kérte,mert pszhiologiailag nagyon fontos a gyerekeknek ez az utvonal,önàllosuljanak és önbizalom miatt.
2013. márc. 21. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Amennyit késik, annyival kevesebbet lehet pl a játszón.
2013. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint mindenképp büntivel folytassam?
2013. márc. 21. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő mit mondott, miért késik?
2013. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mikor hogy,egyszer ràfogja a kisbaràtjàra,hogy mert ö lassan jött és igy ö is,màskor ,,röviditett" :) uton jönnek,vagy nem tudja miért késett pedig ö jött.
2013. márc. 22. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!