Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A játszón egy kislány "zaklatj...

A játszón egy kislány "zaklatja" a fiam. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Mindketten 2.5 évesek, a kislány folyton ölelgetni puszilgatni akarja a fiam, aki menekül előle már szabályosan, de a kislány jön, tépi a ruháját, ma már az arcát, száját is tépte, mert a fiam ellenkezett.

Mit csináljak ha a szülei semmit nem reagálnak erre az egészre? :( max mosolyognak, meg lefotózzák milyen édi...

Ha elhívom az enyémet, jön utánunk, hiába mondom neki hogy nem akarja, nem kér puszit stb...


2016. júl. 2. 13:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi! Még egy próbát teszek a kislánnyal, aztán anyuka...

Eddig még megúsztam a konfliktust :)

2016. júl. 2. 14:51
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs én mit csinálnék. Talán felvenném kézbe a fiamat, amikor megfogja a kislány, és rászólnék, hogy ne fogd meg a kisfiamat, és ha van szabad hinta, akkor hintázzatok, azt lehet csak kettesben csinálni, és a maszóka-csúszdát is. Ha ott téblábol a kislány, akkor lehet szólni az anyjának, hogy vigyázzon, mert megüti. Egyébként biztos vagyok benne, hogy a kislány anyja teljesen tisztában van azzal, hogy Ez az egész téged zavar, és a kisfiad meg szenved ettől. Élvezi, hogy gyengébbek, magatehetetlenek vagytok. Szóval védd meg a fiad!
2016. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

hallgasd vissza a Kossuth rádio junius 30-ai adását


[link]

2016. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Melyik műsort? :)
2016. júl. 2. 15:09
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

jajj, azt hittem automatikusan betolti azt is :D

Vendég a háznál c. musort :)

2016. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd szépen el az anyukának hogy mi a helyzet. Ha meg vele nem megy, akkor szépen a kislánynak próbáld meg. Egyébként kicsit a kisfiadat is terelhetnéd valamerre, mert nem lehetsz vele ott állandóan. Az én gyerekeim eléggé nyíltak, így nem is tudom hogy milyen egy zárkózottabb gyerekkel, de valahogy próbáld meg.
2016. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
kislány nem hiszem,hogy fogja érteni,nekem két éves lesz,nagyon gyerektársaságszerető ő is rohan mindenkihez a játszótéren (de én mindig arrébb húzom,szólok neki,vagy elviszem őt mást játszani) így vagy az van,hogy szólsz a szülőknek,hogy a tiédet ez zavarja,vagy viszed pl. csúszdázni de ha minden nap együtt vagytok kint akkor az sem megoldás,hogy mindig arrébb mentek. nem értem,miért fotozkodnak a szülők, látni a fiadon,hogy neki ez nem jó. én akkor is kellemetlen magam,ha pozítívan reagál rá a másik gyerek. azt hagyom,hogy köszönjön,azt is,hogy játszanak együtt homokozni ilyesmi,de szólok mindig,hogy ne piszkáld,meg ne tapizd mert hát tényleg ne tapizzon másokat :-) nem egy jó szitu,de hát ez van,ha ők nem tesznek semmit neked kell,vagy minden nap kerülni őket de az hosszútávon nem megoldás
2016. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Meg kell mondani a szüleinek hogy ha nem csinálnak valamit akkor majd elintézed te, és ha akkor sincs semmi, akkor egy pofon megoldja.
2016. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

A sajátomat se pofozom meg, de másét? 😮

Remélem ezt nem komolyan írtad!


Ha bárki, bármilyen okból kezet emelne a gyerekemre, hát... nem állnék jót magamért!

Fel sem merülhetne ilyesmi!

2016. júl. 7. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!