Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyors v készételeket...

Milyen gyors v készételeket lehet kapni amit két éves ehet? Pl hiába veszek halrudacskákat tocsog az olajban es nincs bennük hal csak a bunda.

Figyelt kérdés

Olyan jo lenne nèha pikk pakk letudni a főzest.

Most krumplit sütök olajban, azt sem adhatom neki.se majonez se ketchup minden konzerv is meg instantleves meg felvagott tele van aromákkal szinezékkel izfokozokkal E-kkel. Olyan idegesitő


2016. júl. 14. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor főzöl főzz egy kicsivel többet és fagyaszd le.
2016. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan halrúd, amiben van hal és lehet sütőben sütni, olaj nélkül.


Amit mi szoktunk fagyasztottat venni: barátfüle, szilvás gombóc, rántott sajt, sóska, spenót.


Párolt zöldség tükörtojással, virslivel, ha van a fagyasztóban akkor fasírttal. De a lányom szereti a zöldséges rizst is magában, az is hamar megvan.

2016. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
krokett? azt lehet sütőben is sütni. meg olyan krumpli is van amit sütőben is lehet sütni. meg vannak olyan előre bundázott húsok is amiket sütőben is süthetsz, nem csak olajban. vannak azok a dínó alakú húsok is, azt szeretik a gyerekek.
2016. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nézd...amit megveszel olyan áron, hogy olcsóbbra jön ki előkészítve panírozva mint ha magadnak kellene meg csinálnod, abban gondolhatod, hogy igazi értékes anyag nem nagyon van, csak ízfokozó, színezék, aroma, por, stb...ha drágább kategóriába keresgélsz, ott azért vannak jobb minőségű pizzák, halrudak is, mondjuk sült krumplit egyébként miért nem ehet 2 éves? az enyém is szokott, persze nem gyakran.


én egyébként teszek el nyáron rengeteg lecsót, télen csak ráütök egy tojást és kész is az ebéd...ugyanígy fagyasztani is lehet sok mindent, de pikk pakk ebéd pl a tejberizs is nálunk :)

2016. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Főzelékek, krémlevesek pikkpakk megvannak. Paprikés krumpli, grízes tészta, borsópörkölt vislivel, pár tócsni, bundás kenyér, tejbegríz, tejpite, bundás alma... a félkész ételek mind műkaják. Ha halatz akarsz neki adni, natúr halat vegyél, és süsd ki panír nélkül. Bár bepanírozni két szelet halat szintén nem egy időigényes tevékenység. Párolsz hozzá egy kis zöldséget vajon, akár mikróban, és össze nem lehet hasonlítani Iglo kapitánnyal. Vagy: hét végén veszel másfél kiló csirkemellett, egy óra alatt felszeleteled, besózod, bepanírozod és egyesével folpackba tekerve lefagyasztod.


A halrudacska meg a sült krumpili se a világ vége, de alapozni nem kéne rá egy étrendet

2016. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

"hiába veszek halrudacskákat tocsog az olajban "


EZ nem a halrudacska hibája, hanem a tiéd - ha normálsian sütd, akkor nem tocsog az olajban! (a sült krumplit miért nem adhatod a gyereknek?)


Ettöl függetlenül fözz rendszeresen dupla-háromszoros adagokat és fagyaszd le adagonként. Akkor szükség esetén gyorsan ki tudsz melegíteni valamit.

2016. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

O nem is jutott eszembe hogy vajon pároljak, meg rizzsel keverjem, biztos szívesebben enné ugy, igy csak eszegeti, mint más tv előtt a chipset.


Meg tulnyomo részben szinte csak csirkehust eszik, azzal is variálnom kellene.

Legutobb vettem hekktörzset, pár falat ment csak, lehet izvilága sincs..


Fagyasztani sajnos nemigen tudok, nincs tárhelyem szinte, tavaly gyümiket sem tudtam télre eltenni.

2016. júl. 14. 14:09
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a sült krumplival?

A halrudacskákat (Frostát pl.) olaj nélkül ki lehet sütni a sütőben.

De egyébként én szoktam venni afrikai harcsa szeleteket, ok, be kell pácolni egy órára, de utána 20 perc alatt megsül a sütőben. Ha halat akarsz.

Nem sorolom fel mégegyszer azokat a fagyasztott cuccokat, amik egészen jók, már előttem megtették, egyetértek.

2016. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendelhetsz is ebédet. Néha, ha nincs idő főzni, simán belefér...
2016. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
na igen, sokszor rendelni is alig drágább mint a készételek - ha valóban adsz a minőségre...azt például sosem értettem miért veszi meg valaki a Ristorante pizzát 700 Ftért, amikor 900-1000 Ft-ért már rendelni lehet egy frissen sült margaritát, ami ráadásul 32 centis
2016. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!