Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis lányom és Bud Spencer...

Kis lányom és Bud Spencer "kapcsolata"?

Figyelt kérdés
Ági vagyok 32 éves van egy 7 éves kis lányom nagyon imádja a bud spenceres filmeket azon nőtt fel pici kora óta sajnos már tudja mi az a halál mert meg halt a nagymamája és sajnos el kellett neki mondanunk hogy hol van a nagyi,no tehát történt hogy meghalt sajnos szegény Bud Spencer isten nyugasztalja és kis lányom mikor ezt a hírt meg tudta keservesen elkezdett sírni sajnos,bevallom én is sírtam, kedvenc színészem volt...De ő nem tudja kiheverni meg vettük az összes filmjét DvD-én hogy nézhesse nézi is ma is megnézte pár filmjét és félek hogy nagyon nehezen fogja elengedni mit lehet tenni? Én is nagyon szerettem de ez már furcsa... ennyire megszerette hogy nem bírja már elengedni? :/ nyugtassatok meg hogy elfogja felejteni, adjatok tippet légyszíves mit kezdjek vele :(
2016. júl. 17. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elfelejtenie. Filmjein keresztül mindig itt lesz.

Úgy mint mas az emlékeinkben.


Egyébként mondd el neki, hogy egy hosszú, gazdag életet élő bácsi volt (és hitvallástól függően azt, hogy csatlakozott a már távozott barátaihoz vagy bármit, ami szimpatikus).

2016. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megértem a lányod.
2016. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!