Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S kerlek valaki valaszol...

S. O. S kerlek valaki valaszoljon. Huvelygombam van es meg tegnap furodtem a ket eves lanyommal. Szoval egy ket eves kislany elkaphatja a huvelygombat?

Figyelt kérdés
Plusz a ferjem is mondja,hogy talan o is elkapta es na voltak egyutt medenceben,es plusz 16 hetes terhes vagyok. Kerlek valaszojatok. Egy gyereknek lehet ebbol baja?
2016. júl. 31. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen stílus? Milyen? Tényt közöltem, ennyi. Hazudott? igen.
2016. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mekkora az esélye? Vagy elkapta, vagy nem. Ne fürödj hüvelygombával. Használj Canestent és a krémmel kend be a kislánynak is, főleg ha pelusos, nagyobb az esélye, hogy a gomba táptalajra akad. A krémmel nem árthatsz neki, csak használhat. Nyugodtan használhatod a kúptis terhesen, csak ne az applikátorral tedd fel.
2016. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja, a férjed nem a gyerektől kapta meg a medencében, hanem tőled az ágyban, ha már viszket neki.
2016. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Remelem nem lesz semmi baja. Bekenem ot is. Holnap elviszem dokihoz,hogy nezze meg ot. Pelus mar nincsen csak az alvashoz. Koszonom mindenkinek megegyszer.
2016. júl. 31. 14:59
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen, elkaphatja.

És kezeltessétek ki magatokat! A kislányotokat is, magadat is és a férjedet is!

És legközelebb ha bármilyen fertőzésre utaló tüneted van, azonnal fordulj orvoshoz és ne fürödj együtt senkivel és ne élj nemi életet!

2016. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem értem, mi a probléma a válaszommal? :DD Elkaphatta, és kenheti Canestennel.
2016. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Semmi, teljesen jól írtad.
2016. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 köszönöm, én is így érzem, mégis nagyon lepontoztak. Na mindegy. :D
2016. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!