Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen autós gyerekülést...

Milyen autós gyerekülést használtok 6 éves gyereketeknek? Ha csal ülésmagasítót, akkor hogy tud aludni hosszú út esetén?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Miután kinőtte a 9-18 kg-os autós gyerekülést a gyerek, ülésmagasítót vettünk neki. 120 cm, és 20 kg. Igen ám, de hosszabb úton elalszik, és bicsaklik mindenfelé a feje.

Ti hogyan oldjátok ezt meg? Nyakpárna, vagy nagyobb ülés?


2016. aug. 1. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem a véleményed gáz, alapvetően igazad van.

Csak hát a stìlus: "Szívből gratulálok", "nesze..."

Ez valahogy szúrja a szemem.

2016. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

A többieknek pedig: nem véleményt kértem! Nem ismertek, nem tudjátok, milyen gyakran utazunk autóval! Nagyon ritkán, és rövid utak voltak, az is városon belül. És gyerekkel először utaztunk messzebbre, ezért merült fel.

2016. aug. 1. 16:07
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

kérdező, azért az elég ellentmondásos, hogy a kérdésedben még hosszú utakról írsz és pont azzal van a problémád, hogy olyankor bicsaklik a feje. aztán magyarázkodsz, hogy csak rövid utakra mentek és ritkán.

mondjuk akkor se utaztathatnád így a gyerekedet, már évek óta, igaza van a 6osnak!

a halálos balesetek 80%-a az otthonuk 30km-es körzetében történeik

2016. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Helyes választ írtak már előttem,én csak egy kis megjegyzést fűznék hozzá. Mikor mi voltunk gyerekek 3an utaztunk hátul egy ladában össze vissza fetrengtünk jól éreztük magunkat,aludni is tudtunk . Rendszeresen látogattuk a nagymamát ...mi az ország egyik végén ő a másik végén ( 500km ) sosem volt semmi gond. Van olyan ismerősőm akinek a gyereke egy extra pöpec gyerekülésben meghalt. Ezt nem lehet kiszámolni, egy balesetet és az idejét,a kimenetelét sosem lehet tudni.
2016. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Kedves" 13-as. Lehet, hogy tájékozatlan vagyok autós gyerekülés témában, talán még felelőtlen is, de te meg nem tudsz olvasni.

EGY hosszabb útról beszéltem, és a nyáron még egy hosszabb várható. Nem voltunk rendszeres utazók, ugyanis eddig nem volt autónk, hanem nagy ritkán vitte a nagyi a saját autójával ide-oda a városban. És most nekünk is lett autónk.


A témát lezártam, ma sem volt hiába felkelni, felelőtlen, szr anya vagyok, értettem.


A normális válaszolóknak ismételten köszönöm a tippeket, információkat, holnap veszünk is egy szabványnak megfelelő gyerekülést.

2016. aug. 1. 17:36
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd a szívedre, itt valamiben mindenki sz.ar anya.

Vegyél egy megfelelő ülét és lépj túl az egészen.

2016. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak ilyen van: [link]

Ez az autó ülésével dönthető(tehát maga az ülés nem,de felveszi az ülés pozícióját.Az autóm hátsó ülésének háttámlája is dönthető.Soha nem bicsaklik semerre a feje.A fiam már kinőtte az övét,Neki Römer ülése volt(15-36 kg).

2016. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!