Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, hogy egy 10 éves...

Normális az, hogy egy 10 éves gyerek nem tud egyedül fürdeni, ott kell lenni vele?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ha igy nevelték.

Igényelheti a társaságot főleg mert gyermek.

2016. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet normalis, mindenesetre aligha beteges. Biztos megszokta. De az indoklasrol semmit nem irtal. Fel? Vagy jatszani kell vele? Vagy nem tud lemosakodni? Vagy lusta hozza? Vagy....?
2016. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Nenm egyáltalán nem normális. Pl. Osztálykiránduláson nem fürdik? Meg egyáltalán, már zavarnia kéne ha nem egyedűl van.
2016. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

A 9,5 es a 6,5 eves gyerekeim egyedul furdenek.

Vagyis a vizet en eresztem es zavarom oket a kadba de utana mar maguk inteznek mindent.

Kiveve a kisebb a hajmosast,azt meg En mert utalja es magatol nem mosna meg :D

De olyan fel eve meg En toroltem oket.aztan mar nagy pocakkal nem tudtam es azota maguk torolkoznek.de ebben volt nemi fobiam a torolkozo foldel erintkezesevel.nincs kosz,csak megis....vannak ilyen hulye fobiaim :D

Szoval szerintem normalis,ha a gyereket sem es az anyukat sem zavarja.

2016. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szamomra nem tunik nornalisnak persze kerdes mi az hogy ott lell lenni vegig?? vagy csak engedni neki vizet segiteni torulkozni stb?? á ez mindenhogy fura nekem..
2016. júl. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem. A három és fél éves lányom egyedül zuhanyzik, csak a vízhőfokot állítom be én egyelőre. Egy tíz éves nehogy már ne tudjon egyedül fürödni!
2016. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!