Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik visztek nasit a...

Anyukák, akik visztek nasit a játszótérre, megmagyaráznátok, miért?

Figyelt kérdés
Különösen akkor, amikor egy lakótelepi környezetben két főétkezés között 500 méterre távolodnak el az otthonuktól cirka másfél-két órára. Olyat még nem láttam, h ez jól sült volna el. Egy icipici gyereknél még megértem, de nagyobbaknál többet árt, mint használ... Nem provokációnak szánom, de kivagyok tőle. Vagy mindenki eszik és alig jut annak, aki hozta vagy a többi gyerek nézi, ahogy egy eszik. Az én gyerekem így se, úgy se jár jól, mert reggeli után megyünk ki és ebédre hazajövünk vagy ebéd után és vinném haza vacsorázni. Ha nasizik, akkor nem kell "normális" kaját. Azt meg pláne nem jó nézni, ha sóvárog.

2016. aug. 3. 20:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

kedves Kérdező,


a kérdésedből az derül ki, hogy köztes étkezések nálatok nincsenek (írod, hogy reggeli után mentek ki és ebédre hazamentek, vagy ebéd után mentek ki és vacsira vagytok otthon). A köztes étkezés tízórai ill. uzsonna, nem nasi, és a gyerekek nagy többségének szüksége van rá. Ezért visznek ennivalót a szülők a gyerekeknek.

2016. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%
a felnőtteknek is szüksége volna rá, kevesebb túlsúlyos ember volna. nem hogy a gyerekeknek akik egész nap rohangálnak
2016. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem viszünk kaját a játszora ,viszont mi itthon eszünk uzsonát és utána megyünk le a játszora csak .illetve nem megyünk le egésznapra .
2016. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%
biztos bennem van a hiba,de én sem szeretem,ha kislányom eszik a játszótéren.a gyümölcs még nem probléma,de a gumicukor,kuki és társai..kap uzsonnát-igy indulunk el,és vacsorára hazaérünk.én nem szeretem ha ezek között eszik.és úgy tudja nézni,ahogy más eszik...(nem kér,csak figyel-és megmagyarázni sem egyszerű egy kicsi gyereknek)
2016. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én azért viszek, mert ha hirtelen leesik a cukra legyen mit adnom neki. Szőlő cukor és víz.

Alapból szerintem ezzel semmi probléma.


A MÁSIK... amikor egy nagy szupermárketben (tesco, lidl, spar) ül a gyerek a bevásárló kocsiban, az anyuka pedig adogatja a gyerek kezébe a pékárút, egyet beleharap ledobja, vagy a csokit, üditőt...erre vagyok kibukva, ami szerintem rosszabb. Hisztizik? Könyörgöm, ehhez hozzá lehet szoktatni, hogy elöszőr ki kell fizetni, majd meg lehet enni. Vajon hány becsületes anyuka fizeti ki a beleharapott, ledobott zsemlét? Eszembe nem jutna kifizetés előtt odaadni a gyerekemnek. Ő is kicsi, de már tudja hogy mi az a türelem!! Ha türelmes, hiszti mentes, jó gyerek akkor jutalmazok, ha hisztis, üvőlt, akarotoskodik, akkor nem kap semmit, csak ha megvigasztaltam, megnyugodott és elfelejti az egészet

2016. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Elōször is.Mi mindig viszünk le ropit vagy vmi kis rágcsát,mivel a bölcsibe mikor viszem rakok a táskájába ha hazafelé megéhezne.A bölcsibōl megyünk a játszóra,szóval nálunk van a tasija.De hétvégén is viszek neki,sose lehet tudni.Ennyi.

Az utolsó válaszhoz fūzném csak:éppen akartam kirakni egy ilyen kérdést,hogy mit gondolnak akik nem fizetik ki a kiflit a boltban a mit a gyerek megevett.Nálunk egyszer fordult elō,beteg volt a kisfiam,nagyon kérte a kiflit es akkor nem gondolkodtam,odaadtam neki,mert örültem,hogy végre enne.Mire a kasszához értünk megette,es nyilván nem tudtak,hogy már megevett egy kiflit de en azt is kifizettem,szóltam hogy plusz egy kifli.Es most nem azért mondim hogy húú en vagyok a szuperanya meg hōs,hogy 20 ft-tal többet fizettem de akkor is.

2016. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!