Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet agyrázkódása?

Lehet agyrázkódása?

Figyelt kérdés
4 évesemet halántékon ütötte az egyik társa az oviban egy műanyag pizza szelettel. Jó nagy pukszlija van, lila is, meg fel is horzsolódott. Hazaértünk evett, és el is aludt. Hányingere nincs, nem is hányt, nem is panaszkodott fejfájásra, csak a púpot fájlalta, de az érthető. Nem aludt ebéd után, az óráátállítás miatt a kelés is egy órával korábbra került, de aggódom, hogy csak így elaludt.
2013. ápr. 2. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

nem aludt ebéd után mint írtad,biztos hulla fáradt

szerintem ha nincs komoly tünet akkor ne aggódj,.

érdekes hogy ilyenkor az óvónők nem tudnak semmit..

2013. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az... Vegyes csoportba jár a lányom, és a gondozónő mondta, h az egyik kisfiú halántékon vágta. De ha nem kérdezem meg, mibe ütötte be a fejét, nem mondanak semmit. Az igazgatónő is ott volt, tátott szájjal nézett, hogy hogy történhetett ilyen, és miért nem tudott róla. Reményeim szerint szól majd a szülőknek... Habár szintén a gondozónő mondta, hogy ez a kisfiú folyton verekszik... Nem értem, nem lehet kezdeni ezzel semmit? Érdekes dolog ez. Igazából nem érdekelne különösebben, ha nem lenne ennyire durva pukszlija. Pl. ugyanez a kisfiú eltépte a szoknyáját is. Tényleg nekem kell beszéni a szüleivel, hbogy tegynek valamit?
2013. ápr. 2. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!