Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet agyrázkódása?

Lehet agyrázkódása?

Figyelt kérdés

Tegnap este 6körül motorozott a ks srác(3éves)6óra körül

szembe jött vele kisgyerek biciglivel 4éves lehet másik elborultak de anyira ne estek el viszon kicsit később nagybatyamnal voltuk és hátra men megnezni disznokat gondoltam felnőt férfi cska figyel rá arra az 5percre de sajna nem meged kilányának h felvesz aki görkoriba volt naná h esetek picit beüt szemöldök felett aztan látom picit vézet fejböre de nem fájt semmi ma meg azt látom picit sántit de semi fájalomra nem panaszkodik seb nincs lehet komolyabb?



2013. ápr. 21. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha rosszul lett volna az esés után, tehát ha szédülést, hányingert érzett volna, netán hányt is volna, akkor lehet komolyabbra gondolni. De ha csak fájlalja a sebet, illetve a környékét, ami természetes amúgy, akkor nagyobb baja szerintem nem lett.

De azért figyelgesd, de ha lenne nagyobb gond, az szerintem még tegnap kijött volna.

2013. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmire nem panaszkodot feje se fáj kordináció is renben tehát nem szédül csak agodok érte mondtam azért h doki nézze meg mert én csak a keresztapja vagyok csak azért jobb kérdezni itt is és köszönöm
2013. ápr. 21. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs agyrázkódása. Nem hányt, nem aluszékony, nem állnak keresztben a szemei, nincsenek fájdalmai.

Persze doki nézze meg, mert lehet megrándult a lába és azért sántít.

2013. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is nem renben van kisrác nem soká haza jön megirom majd mit mondot doki

de azért megnyugtatok

:D

2013. ápr. 21. 10:55
 5/7 A kérdező kommentje:
renben van kisrác semmi baja szerencsére :D
2013. ápr. 22. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szuper! :)
2013. ápr. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keményebbek, mint gondolnánk.:) Örülök, hogy jól van.:)
2013. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!