Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet agyrázkodása?

Lehet agyrázkodása?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm itt hagyta pár órára az 5 éves kislányát.Fent voltam vele a galérián,de hirtelen legurult,hiába kaptam utána.6 lépcsőfokot gurult.Utána sírt,öklendezett,de azt mondta nincs hányingere,és nem is hányt.

2013. márc. 30. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nagy gond lett, de ha aggódsz, beviheted az ügyeletre. Nekem a kicsi képzelte magát pillangónak, hogy majd az etetőszékből áthussan az ebédlőasztalra (be volt szíjazva pedig) és koppant a fejecskéje. Bevittem az ügyeletre, ott azt mondta az orvos, hogy jól tettem, megröntgenezték, aztán kiderült hogy semmi baj.
2013. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel az anyját, majd ő eldönteni.
2013. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerintem elviszem orvoshoz.Az anyja dolgozik,ott nem lehet felhívni.
2013. márc. 30. 12:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Legfeljebb hazaküldenek, de legalább megnyugodtok.
2013. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vidd el mindenképpen,jobb feleslegesen,mint hogy nem viszed el és baj lesz.

Majd írj,hogy mi újság.

2013. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el orvoshoz...valszeg semmi, mert a gyerekek eszméletleneket tudnak esni, és semmi bajuk, de sose lehet tudni...

nyugi..:)

2013. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még itt vagyok az orvosnál,a lányom telefonjáról írok,ő is itt van velem.A CT alapján azt mondták hogy nincs semmi baja.
2013. márc. 30. 13:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs semmi baja,de benttartották megfigyelésre.Hétfőn engedik haza.
2013. márc. 30. 15:21
 9/13 A kérdező kommentje:
*benntartották
2013. márc. 30. 15:22
 10/13 anonim ***** válasza:
jajj szegénykém,meg te is,biztosan nagyon rosszul érzed magad hogy ilyen történt,ráadásul nem is a te gyermekeddel.De akkor nincs nagy gond szerencsére,az a lényeg.Anyukával sikerült beszélni?
2013. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!