Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A normalis gyeden vagy gyesen...

A normalis gyeden vagy gyesen levo no; az délelőtt es delutan is 2-3 órát is játszótérre megy es ott jatszik a gyerekeivel ( nem beszel mas anyukakkal, mert közben a gyerekei motorral eleshetnek)?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 16:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális az a nő, aki egész héten délelőtt is délután is 2-3 órát kukkolja a játszóteret, hogy ki, mit csinál ott?:D:D
2016. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Az apuka mennyit van a gyerekkel? Csak kérdem. Mert ha ketten nevelik, akkor nem csak az anya kötelessége a kicsivel játszani.
2016. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az 50 nm-es panelből kimentem a gyerekekkel kétszer 2-3 órára. Még télen is kétszer mentünk sétálni, igaz akkor rövidebb időre. Más anyukákkal néha beszélgettem, amikor még egy gyerekkel mentem, még nagyjából lehetett is. Több gyerekkel már nehézkesebb, mert hol az egyik kéri hogy lökjem a hintában, hol a másik hogy egyem meg a homoksütit, hol a másik anyuka megy a gyerekének orrot fújni. Amióta kertesben lakunk, kb. hetente kétszer-háromszor megyünk játszótérre.
2016. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

Gyesen vagyok(és dolgozom) de napi 5-6 órátol játszón gyerekkel max akkor lennék ha bébiszitter lennék és ez az elvárás.

Amig nem dolgoztam, addig én ringatos mondokára, játszobölcsobe, alkalomadtán baba bábszínházba, rokonokhoz ill bevásárolni vittem a gyermekem, talán játszón voltunk a legkevesebbet, mert a nagyok "szétszedik" a kicsiket.

De találtam olyan játszot, ahova hasonlo koru kicsi (1-2 évesekkel) jártak szülők, így oda szívesen mentem és az anyukatársaság is jo volt mert volt játszo ahol mégcsak nem is köszönnek vissza a kedves szülők...

2016. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%
1 év alatt voltam kb 6 órát a játszón.
2016. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
6%
Nálunk uram az, aki pont nem engedte a gyereket a játszóra, mert a homokozóban a macskakakitól kezdve a drogos tűig volt minden. És nem hiszem, hogy más játszó kivétel.
2016. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

Én is 2x megyek a 2.5 évesemmel f10-12, és 16-18:30,19-ig.

Vegülis ezért vagyok vele itthon még pár hétig, nem házimunkázni!


Reggel megfőzünk, amit tud segít, vagy játszik addig, közben kimos a gép, kiteregetünk, és megyünk.

Ebédel, aztán alszik. Közben rendet rakok, vasalok, pakolászok, rendberakom a körmeim, olvasok, stb.

Ha felkel porszívózunk, ès estig lent vagyunk. 9fele alszik el, utána még egy órát tornázok, 11-12 fele fekszek.


Lehet, hogy szerinted nem vagyok normális, de ha egész nap az 50m2-es lakásban kéne lennem, akkor szerintem sem lennék az.


Igaz én beszélgetek más anyukákkal, szóval remélem nem vagyok memthetetlen... ;)

2016. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Most neked az nem tetszik, hogy sokat van az anyuka a játszótéren, vagy az, hogy nem beszélget más anyukákkal?

Mondjuk nem értem miért probléma bármelyik is. Különben meg semmi közöd hozzá!

2016. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
10%
Azért nulla a válaszom, mert uram nem engedte, hogy macskakakis homokban játszon a gyereke? Azt gondolom el sem tudja képzelni, aki pirosat nyomott hogy nem ér véget a gyereknevelés világa a homokozóval.
2016. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
88%
"És nem hiszem, hogy más játszó kivétel." - a többiek nevében nem nyilatkozom, tőlem ezért kaptál piros kezet.
2016. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!