Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedulallo/ elvalt edesanyak,...

Egyedulallo/ elvalt edesanyak, ti akik nincs kire bizhatok a gyereket, válaszoltok?

Figyelt kérdés

Mivel elvaltam es sajnos kulföldön lakom , teljesen egyedul vagyok a problemaimmal a gyerek körul .

Multkor eltört a kezem elesés következteben télen es egyedul kellett a gyereknek föznöm , bevasarolnom , vinnem hoznom az iskolaba . Most mar 10 eves de félek nehogy megbetegedjek merr nincs kire hagyni , egyenesen arvahazba kerulne .

Sajnos 10 evesen se lehet egyedul hagyni otthon.

En pont olyan helyzetben vagyok h kezem lábam megkötve ebben a helyzetben , es nincs kire szamitsak , volt ferjemre sem.

El vagyok keseredve , mas is van ilyen helyzetben ?

Tenyleg nincs kit megkerjek, semmire .



2016. aug. 12. 23:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elozonek irom, mert a kerdezo szepen eltunt, feltesz egy kerdest aztan kegyeskedik nem valaszolni.

A hazamenetel olyan, hogy nem mindenkinek vannak otthon rokonai, haza, van akinek semmi, senki nincs. En 10 eve lakom kulfoldon, otthon mar nincsenek barataim, elkoltoztek, regi iskolai barataimat mar nem ismerem.

En is egyedul vagyok egy babaval, de itt vannak barataim, imseroseim akire rabiznam. Olyan is aki nem barat, de 15 eve nanny , fizetnek neki es megbiznek benne, mert egesz eleteben gyerekkel dolgozott.

2016. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy :) Igen , jól csinálod. Ha más nincs akkor barátokat kell szerezni és rájuk támaszkodni ha kell. Kérdezőnk eltűnt az igaz. Azért írtam neki,hogy jöjjön haza mert a kérdésében gyakorlatilag egy panasz áradat volt. Mi is egyedül vásárolunk meg főzünk meg hozzuk visszük a gyereket. Ettől nem kell Angliában lakni :D
2016. aug. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!