Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évest már érdemes tüzijátékr...

2 évest már érdemes tüzijátékra vinni?

Figyelt kérdés
Van itt aki vitte ilyen pici gyerekét? Nem ijedt meg? Nyugodt, tömeget jol toleralo kiscsajrol van szó
2016. aug. 20. 06:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

5 éves a lányom,tavaly elvittük,de távolabbról néztük,nem a tömegbe,és nem úgy,hogy a fejünk felett lőjjék.Idén is így lesz.

Tavaly Szilveszterkor volt tüzijáték ahol voltunk,akkor 4 évesen félt a durrogtatástól,ezért sem, vittük sem tavaly,sem idén bele a közepébe,csak távolabbról nézzük,így tetszik neki.

2016. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is, hogy mindenképp távolabbi pontot keresünk
2016. aug. 20. 11:03
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor te ezt már eldöntötted. Nincs kérdés.
2016. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Esztergomban 19-én lövik, ki tudja miért. :D

Még pár éve a párom akkor 3 éves öccsét elvitték anyósék, végig bőgte az egészet, már ameddig ott voltak.

Azóta sem vitték, de még így is jobban jártak, hogy kisvárosban voltak, mert nem volt óriás tömeg, 9-kor kezdődött, de ők fél10-kor már otthon voltak vele. Pestre ők sem vitték volna

2016. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi kisvárosban lakunk, itt 9-től lesz tüzijáték, a családi házunkhoz nagyon közel, uh itthonról nézzük, de a tavaly 3,5 éves lányom a házból sem mert kijönni mert megijedt. uh ablak mögül nézte. 2 évest még nem hiszem h kivinnék.
2016. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszokat!
2016. aug. 20. 15:30
 17/21 anonim válasza:
39%
Biztos hogy nem érdekli csak a szülő a saját érdekét lesi hogy neki jo legyen.21 orakor egy kétéves gyereknek az ágyban a helye.
2016. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

nagyon jól sikerült :)a gát végére elsétáltunk, onnan néztük, kb 200 méterre lőtték úgyhogy nem volt zavaró a zaj. és rövid is volt, kb 10 perc, pont annyi amennyi még leköti a figyelmét :) csillogott a szeme, végig tátott mosollyal nézte.

a belvarosi sok lett volna, de mint irtam ez kisvaros dunapartja.

kedves utolso: 37 hetesen bedagadt labakkal semmi kedvem nem volt hozza, elhiheted hogy nem az onzes vezerelt...mindjart itt a nyar vege, jon a kisteso, fele ennyi ido sem jut majd a lanyomra. szerettem volna neki élményt adni, sikerult :)

2016. aug. 20. 22:20
 19/21 anonim ***** válasza:
69%

Én is kb ezért nem viszem ahogy utolsó írta. Egyszerűen nem nyújtana akkora élményt hogy azért felborítsam a napirendet.

Nézünk így is minden nap repülőket, helikoptereket, ugrásokat, a tüzijáték semmilyen olyan pluszt nem nyújt, ami ne érne rá jövőre, vafy azután.


Ha olyan lenne mint régen, hogy a folyón mikiegérnek és más mesefiguráknak átépített hajók úsznának, akkor azt nem hagynám ki kisgyerekkel, mert én akkor 5 éves voltam kb, és arra a mai napig emlékszem, de tüzijátékra egyetlen egyre, amikor a másik oldalon hullócsillagokat láttam, amit a tömeg nem vett észre a tüzijátéktól..:D

2016. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most látom kérdező válaszát, örülök, hogy jól sikerült nálatok :)
2016. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!