Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevállalnátok egy képzést...

Bevállalnátok egy képzést ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Korábbi 8-16-ig munka helyett 5 hónapos intenzív képzés reggel 9-től este hatig, este még házik. Az időbeosztás miatt a 2 éves gyerek (bölcsődés) javarészt az apjára marad.

Cserébe a képzés után jó eséllyel magas fizetés, gyors előrejutási lehetőség (anyagilag is).

Feltételezve, hogy a férj partner ebben.


2016. aug. 21. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megtennéd, hogy indoklást is írsz?
2016. aug. 21. 23:33
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

- Öt hónap egy ekkora gyerek életében jó sok. Nekem többet érne a vele tölthető, vissza nem hozható 5 hónapnyi idő nap mint nap (még akkor is, ha a nap nagy részében amúgy se láthatom, mert bölcsiben van, én meg dolgozom), mint a plusz pénz később.

- 8-4-ig dolgozni oké, de 9-6-ig plusz házi egészségtelenül sok. És mivel egészségtelenül sok, az is benne van, hogy esetleg nem is tudom végigcsinálni, mert közben beteg leszek, vagy valami.


Engem a pénz sose hajtott, úgyhogy én várnék olyan képzést, ami nem ilyen intenzív, és majd arra elmennék később. Talán.

2016. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A férjem stresszes, boldogtalan a jelenlegi munkahelyén (jogosan!). De váltani nem tud, mert nem beszél elég jól angolul.


Ha az én keresetemből el tudnám tartani az egész családot, akkor beleférne, hogy ő akár átmenetileg munkanélküli legyen és ráfeküdjön az angolra, majd jobb állást találjon.

2016. aug. 22. 00:00
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Nem hónapokra mennél el. Egy óraval később érsz este haza. Semmi extra nincs benne. Ráadásul reggel vsn plusz egy órád.
2016. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem megoldható. A házit akkor kell megcsinálni amikor lefekszik aludni a gyerek.
2016. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy bevállalnám.

Ha lehetőség van rá,akár a nagyik is besegíthetnének a férjednek és meg van oldva.

Szerintem nem mindegy,hogy most vagy többet a gyerekkel,amit később úgyis elfejt vagy most vagy kevesebbet,de később biztosítani tudsz neki olyan nyaralásokat,szórakozási lehetőségeket,amik örök emlékek maradnak.Ráadásul a továbbtanulásnál se lesz mindegy,hogy mennyi tandíjat tudtok kifizetni.

Engem se érdekel a pénz,de mindeni ebből él és egy igen fontos eszköz ahhoz,hogy boldog életet tudj élni.

2016. aug. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Én először munkát keresnék hogy felvennének e egyáltalán valahova az adott tanfolyammal, mert szerintem az, hogy előrejutási lehetőség, meg stb, csak reklámszöveg.


A munka sem mindegy, mert ha pl valutapénztárosnak tanulnál akkor kapásból több műszakos álláslehetőségek vannak

2016. aug. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
bevállalnám. rengeteg apuka dolgozik így, sőt előbb elmegy később ér haza, azt mégsem tartja senki tragédiának, és az ráadásul hosszú évekig is tarthat. Ez csak 5 hónap. Én bevállalnám, már csak a férjemért is.
2016. aug. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Pályát váltanék a képzéssel. Van jelenleg munkám, felsőfokú végzettségem (közgazdász), de a jelenlegi helyemen nem igazán tudok előrejutni. Ezt a típusú munkát sem szeretem annyira. Most juttatásokkal a nettóm 260 körül jön ki. A képzés elvégzése és legalább 1 év munkaviszony, folyamatos önképzés után már a dupláját is könnyedén megkereshetném.


Én sem érzem jól magam a mostani helyemen. A képzést ki tudjuk fizetni, befektetésként tekintünk rá. A férjem keres többet, de nagyon menekülne a jelenlegi munkahelyéről, amit meg is értek (10+ éve dolgozik ott, a főnöke, aki egyben tulajdonos is, egy pszichopata). Ha anyagilag rám tudnánk támaszkodni, megengedhetnénk magunknak, hogy ő fél évig ne dolgozzon és képezze magát.

Illetve az új munkám (ha összejön) jellege miatt részben távmunkában is tudnám végezni.

2016. aug. 22. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!