Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevállalnátok egy képzést...

Bevállalnátok egy képzést ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Korábbi 8-16-ig munka helyett 5 hónapos intenzív képzés reggel 9-től este hatig, este még házik. Az időbeosztás miatt a 2 éves gyerek (bölcsődés) javarészt az apjára marad.

Cserébe a képzés után jó eséllyel magas fizetés, gyors előrejutási lehetőség (anyagilag is).

Feltételezve, hogy a férj partner ebben.


2016. aug. 21. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
igen, be. biztos majd jol lepontoznak, de én annak idején, mikor a fiam 5 honapos volt, csináltam meg egy képzést, ami 6 honap volt, reggel 8 kor indultam és este 6 korul voltam itthon. nem bántam meg. hál istennek abban az idoszakban a férjem is ugy dolgozott, hogy a fiamra csak délelott kellett 2-3 orát vigyázni az anyosomnak.
2016. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen bevállalnám,mert ez mindenki érdeke.Valamit valamiért.
2016. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, be. Mindig lesz kifogás, hogy most miért ne léphetnéd meg.

Ovi kezdés, suli kezdés, neked van tele a törpöd és nem tudnád csinálni.

Az öt hónapban lesznek szabad hétvégéid, amikor a tiéd a pici és csak ő számít, és tartalmasan együtt lehettek, nem? Utána ha minden klappol jobb lesz.

Sok sikert

2016. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nálunk azért más szitu volt. én csak szombaton jártam suliba, 1 évig, viszont mellette dolgoztam, így esténként tanultam a vizsgákra. férjem nagyon sokat segített, rengeteget volt a gyerekkel, sokszor kiültem gyedül a kertbe, hogy csöndbe tudjam átolvasni :) 3 éves volt mikor kezdtem, utána sokkal jobban fizető állást kaptam, kedvezőbb munkafeltétellel és nem kellett többet ügyeletben lennie. nem bántam meg :)
2016. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,de megkérdezhetem,hogy milyen képzésről van szó?
2016. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Informatikai képzés.


A születése körül is tanultam, bár akkor távoktatásos formában. Terhesség előtt kezdtem (másfél éves szakmai, diplomára épülő OKJ, abban a reményben, hogy előléptetnek majd - szóbeli ígéret volt, de nem tartották be), szülés után két hónappal is vizsgán ültem. Csúszás nélkül befejeztem, ráadásul ötös lett a záróvizsgám.

Akkor is a férjem és a szüleim segítettek vizsgaidőszakban, amíg én félrevonultam a tananyaggal. Az annyiból volt más, hogy komolyabb időbeli terhelés fél évente, a vizsgák előtt volt, akkor egy hétig éjjel-nappal tanultam, aztán ennyi.

2016. aug. 22. 18:24
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó esélyel ,ezek szerint nem biztos hogy ha elvégzed képzést jobb állásod lesz vagy több pénzed.lesz ,
2016. aug. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!