Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon szeparációs szorongás...

Vajon szeparációs szorongás lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 hónapos a kisfiam és mostanában kezd "megérni" arra, hogy ha elmegyek otthonról vagy maminál hagyom egy kis időre, akkor sír utánam és nyűgös. Múltkor együtt mentünk boltba nővéremékkel és a patikába ugrottam be és végig sírta.

Nekem ez új, mert eddig nem volt kifejezetten ilyen. Mostanában az alvása is megváltozott. Nappal azelőtt volt hogy 3 órát is aludt egyhuzamban, most kb 1 óra múlva felébred és szinte pánikszerűen sír....de legalábbis úgy, hogy alig lehet megnyugtatni. Aztán mikor megnyugodott már nem tud visszaaludni. Az éjjeli alvása pedig úgy zajlott, hogy felkelt valamikor éjszaka és át kellett tenni magam mellé, mert máshogy nem aludt vissza. Már most be sem teszem a kiságyba, úgy vagyok vele, legyen egy darabig mellettem, míg újból végig nem alussza az éjszakát.Szerintetek most lehet a szepa nála? A szemfoga is jövöget...az is zavarja, de nem azt látom, hogy amiatt sírna így. Tegnap rokonoknál aludtunk és ott szokott így viselkedni, hogy kinyitja a szemét és csak néz...majd mikor ráeszmél, hogy nem ismerős a hely, akkor sír. És hiába veszem fel...mutogat hogy ki akar menni a szobából. Na már most lassan itthon is ez van...ha nem is ennyire erősen, mint ott, de hasonló.



2016. aug. 22. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!