Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Költözés és saját szobába...

Költözés és saját szobába szoktatáshoz várok tippeket, ötleteket, tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Kislányom 2,5 éves, tavasszal fogunk új házba költözni, ahol lesz saját szobája. Eddig velünk egy szobában volt, de a saját ágyában alszik csecsemő kora óta, ezzel sosem volt probléma. Viszont, picit aggódom, hogy egy teljesen új házban, saját szobában hogyan fogja érezni magát, mennyire fogja esetleg megviselni? Azt olvastam, hogy a költözés általában nem hat jól a kicsikre. Akinek van bármilyen tapasztalata, kérem szépen, hogy ossza meg. Köszönöm.
2016. aug. 28. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
4 gyerkőccel költöztünk pár hete - 7, 3 éa másfél évesek (ez utóbbiból kettő van). Semmi probléma nem volt egyikkel sem. Már jóelőre kiválasztották az új ágyukat, a szoba színét, a függönyt...örültek, mikor megkapták az új szobát. szerintem bevezetés kérdése, ha eddig is egyedül aludt, nem lesz nehéz vele.
2016. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is külön ágyban aludt mindig, aztán amikor átköltöztettem a saját szobájába, folyton felsírt éjjel. Annyit mászkáltam a két szoba között, hogy reggelre kimerültem, inkább ott alszom én is vele. Azóta nyugi van. Persze, ő még csak másfél éves.
2016. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz lesz, így, hogy nincs tesó. Mást nem tudsz csinálni, mint, hogy kivárod mire megszokja, próbálj következetes lenni, ne engedd, hogy veletek aludjon,hanem mindig te menj át hozzá.
2016. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!