Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Így odaadják nekem a gyereket...

Így odaadják nekem a gyereket a bölcsiben?

Figyelt kérdés

A párom 2 éves lányáról van szó. Eddig még soha nem kellett menjek érte. Ma viszont nekem kellene.

A párom beíratott mint lehetséges személyt, aki mehet a gyerekért. Viszont még nem mentem érte. Ha odamegyek és mondom, hogy ki vagyok, akkor gond nélkül oda fogják adni? Olyan személyigazoló okmányom amin kép van nincs nálam (az autóban marad, ami szervvízben van)


A kérdésem az lenne, hogy bármilyen telefonálgatás vagy ilyesmi nélkül oda fogják valószínűleg adni?



2016. aug. 31. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ha nem tudod magad igazolni, akkor odaadnád, max, ha a párod felhívja őket, hogy ma te mész, akkor esetleg.
2016. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom, mert ha látják rajta, hogy ismer, odajön, stb... akkor hátha.
2016. aug. 31. 12:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég szomorú lenne ha csak úgy odaadnák.
2016. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem akkor se.

És ha az más rokon, akit a gyerek ismer, de nem viheti el?


És hogy hogy nincs egy okmányod sem? És ha a rendőr igazoltatna, mit csinálsz? Vagy ha baleset történik veled, a mentők sem tudják, ki vagy?

Tessék visszamenni az okmányokért.

2016. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az autót tegnap este adtam le, ma este meg már mehetek is érte. Ezért nem mentem még el érte.

Hát majd meglátjuk mi lesz

2016. aug. 31. 12:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A párod telefonáljon oda, hogy ma Te mész érte. A legegyszerűbb a lett volna, ha reggel szól. Igazolványt nem hiszem, hogy kérnek, de tudjanak róla előre a gondozónők.
2016. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pont ma mondták a bölcsiben, hogy ha a kisgyerek felismeri az illetőt aki megy érte, nem gond, ez a jobbik eset de nem örülnek ha új ember megy a gyerekért bejelentés nélkül. Tőlem annyit kértek, hogy reggel szóljak, vagy napközben csörögjek oda, de természetesen ha ez elmarad, azért odaadják rokonnak a gyereket, csak nem szeretik mert félnek, nehogy olyan embernek adják ki a gyereket akinek nem kellene.
2016. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem.A párod telefonáljon oda,hogy te mész érte,ennyi.
2016. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyeletes ovonő is felhívott, pedig elhozhatja a sógorom a gyerekeket(füzetbe be van írva), nem először ment értük.

Apjuk nem szólt reggel, hogy nem mi megyünk a kicsikért.

2016. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Reggel még nem tudtuk, hogy így alakul. Mielőtt kiírtam a kérdést, akkor tudtunk beszélni. Azóta nem vette fel, nem olyan a munkahelye ahol gyakran tudna telefonálni. Az anyja sem veszi fel, szóval jól alakulnak a dolgok, Hamarosan indulok :)
2016. aug. 31. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!