Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindig a delutani alvaskor...

Mindig a delutani alvaskor kakil be?!

Figyelt kérdés
Egy ideje lanyom "atszokott" a delelotti kakirol a du kakira. ( ha lehet ezt igy irni. ) egy ora alvas utan altalaban felebred, mert bekakil. Ha bemek kicserelni teljesen felebred es nem alszik vissza. De kakis pelusba se akarom hagyni, de ha nem alszik este tiszta nyug :( Valami tipp?
2016. máj. 21. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebéd után hagyd egy kicsit még tenni-venni, az én gyerekeimnek is volt ilyen időszaka, amikor ebéd után sikerült.

Egyébként mennyi idős?

2016. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 honapos.
2016. máj. 21. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, akkor ez most valami új divat :D

A 2 éves lányom ugyanezt csinálja, ki vagyok.

2016. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak en szenvedek ezzel a helyzettel, de akkor ugy latszik nem :) en meg ugy sajnalom mert tiszta nyugi ha nem alszik eleget, kakis pelenkaba meg megse hagyhatom :)
2016. máj. 22. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

nálunk is az a baj, hogy tök hisztis egész du a fáradtságtól. Én már megpróbáltam azt is hogy nem teszem tisztába, de akkor sem aludt már vissza :(

Nem tudom egyenlőre mi lenne a megoldás.

2016. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!