Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek milyen kocsitok van?...

Nektek milyen kocsitok van? Azért ide írom mert kíváncsi vagyok hogy mennyire fértek el benne hányan vagytok mi az ami jó és nem jó benne?

Figyelt kérdés
Hány évesek a gyerekek mennyire cuccoltok sokat? Marad e a jelenlegi kocsitok vagy tervezitek lecserélni? És miért? Minden érdekel ami a családdal és autózással kapcsolatos mert azért valljuk be néha nem kis logisztikázás van a családban hogy minden és mindenki elférjen?!
2016. szept. 4. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Apának Alfa 159

Nekem egy 2,5-es Rover 75 :D

2 gyerek

Nem cserélek

2016. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem egy ezer éves swiftem van, imádom :) még az első fizumból vettem, úgy hozzám nőtt mint a gimis pulcsim :D

2 gyerek van, keveset fogyaszt, egyszer hagyott ott a sok év alatt, de fillérekért megszereltettem. minden amit cserélni kell rajta pár ezerből megvan. nekem mondjuk 10E a téli gumik, férjemnek 100... bár nagyon mondja, hogy cseréljem le mert nem biztonságos, de csak a gyerekeket viszem edzésre a közelben, lakóövezetben, 30as táblák vannak, na meg bevásárolni megyek. utazni nem ezzel szoktunk. egyébként ha lecserélném akkor volvora, az biztonságos kis családi autó és tetszik.

férjem 2-3 évente cseréli az autóját, még nem találta meg az igazit. 2 gyerek van, egy pici baba és egy nagy ovis :)

2016. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5, 2 és újszülött.Dacia Lodgy 7 személyes. Most vettük mert megszületett a 3. és nincs olyan 5 személyes amibe hátulra 3 isofixes ülés ill. jelenleg 2 + hordozó befér. Pakolni is marad hely. Előtte renault clioval jártunk, de nyaraláskor egy nagy tetőcsomagtartó is kellett és hétközben is sokszor dönteni kellett hogy nagybevásárlás vagy gyerekcuccok.
2016. szept. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi most a 2. gyereknél cseréltük le az aprócska kocsinkat egy audi a6-ra (régi olcsó, nem drága új:), ez kombi és nagyon megszerettem. Nagyon gondolkodtunk 7 ülésesen is a nagyszülők miatt, de végül ez lett. Később meglátjuk hogy alakul. Kellett a nagyobb hely (babakocsi meg egyéb csetreszek a csomagtartóba), egy városi kisautó nem elég egy családnak azért.
2016. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekünk csak egy gyerekünk van és Dacia Sanderonk. Kis autónak számít, de amikor messziről látom a parkolóban mindig rájövök, hogy nem is olyan pici. A csomagtartója ugyan nem nagy, de egy gyerekkel egy 3 napos utazáshoz be tudtunk mindent pakolni. 2 gyerekkel már lehet kevés lenne.

Az autót amúgy imádom, nem fogyaszt sokat, sok extrát adnak hozzá, jó vezetni és a belső tere nagyon tágas. Apukám nagy darab, hosszú lábú, de amikor beült hátra elképedt hogy milyen jól elfér benne.

2016. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Régi Toyota kombink van.

Hátul a 3 ülés elfér, a csomagtérben pedig rengeteg csomag.

Nem cserélném semmiért el, de most muszáj lesz, mert jön a negyedik, és úgy már nem férnénk be.

Toyota a szívem csücske, egyterűbenvagy Hiace kisbuszban gondolkodunk, egy kb. 10 éves jó lenne, de még meglátjuk.

2016. szept. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!