Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok szájra puszit gyereketek...

Adtok szájra puszit gyereketeknek, babátoknak? Hová valósiak vagytok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a jelenségről?
2016. júl. 26. 18:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem,pedig imádom Őket! Nagyváros
2016. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
alapvetően nem, de annyira szeretem hogy párszor már úgy jött ki (magunk között) és nem botránkoztam meg saját magamon hiszen legszívesebben megzabálnám minden porcikáját :) de tudatosan nem adok a szájára/fenekére meg ilyen helyekre...mások előtt sem...de az sem akaszt ki ha esetleg valaki ad...meg tudom különböztetni amit egy anya érez a gyermeke iránt attól, mint amit szexuális vonzat kapcsán tesz a férjével
2016. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
2-es vagyok, pest megye
2016. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

nem, de pl érdekelne, hogy mi lesz az a kor miután már nem a szájra kapja a puszit?

csongrád megye

2016. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
5-6 évesen már a sima puszit is kikérik magunknak :) szóval nem hinném hogy úgy megy majd iskolába hogy a szájára kap puszit
2016. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Semmit. Amíg nem volt hyerekem, nem értettem ezt a jelenséget. Nem értettem mi szükség van rá. Mikor megszületett a kisfiam rengeteget szeretgettük, puszilgattuk, de szájra soha. Most 3 éves és ő akar engem szájon puszilni. Biztos látta, hogy az apja is szokott ilyet. Mindíg elmondom a kicsinek, hogy inkább arcra kérem, de nem lököm el magamtól miatta.

Nem kell már mindenben a szexet látni. A Beckemes fotó nálam nem verte ki a biztosítékot.

2016. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
6-os, vidéki kisváros
2016. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%

Nem! Németországban élek.


A sógornőm amúgy ad, undorítónak tartom. A sógornőmet nagyon szeretem, de az ilyesmit látni sem bírom.

2016. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

2 gyerekünk van (1 fiú 1 lány), sosem adunk a szájukra puszit!! Nem 'oda való'!

Úgy vagyok vele hogy pfujj


(Én heves, párom nógrád megyei)

2016. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Akkor én kivétel vagyok,össze vissza puszilgatom a lányomat és ö is engem,imád bujni de csak velem ilyen! Férjemet csak arcon puszilja! Nem találom undoritónak mert és kész!
2016. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!