Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is úgy vagytok, hogy van...

Ti is úgy vagytok, hogy van egy kocsitok, de már 1-2 év után nézitek mindig, hogy mi legyen helyette?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem

Én a mostani kocsimat legalább 7 évre (inkább több) vagy nagyobb bajig meg se válok tőle.

És hogy miért?, mert ez is elvisz bárhová

2013. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Épp ellenkezőleg. Nagyon a szívemhez tud nőni egy-egy autó.
2013. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 6 éve van meg a kocsim, és lassan meg kell tőle válni, mert motorikusan picit kezd leépülni, másfelől meg kicsit röhejes, hogy ilyen régi, olcsó kocsival közlekedek mikor elég okésan keresek, de nagyon nem akaródzik lecserélni. Megszerettem, szerintem mai napig szép formájú, elvisz bárhova, 6 év alatt egyszer sem robbantunk le.
2013. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában amint megveszem, egyből árulom is. Ettől függetlenül a szívemhez tudnak nőni, de mindig keresek rajtuk, így egyre jobb autókat vehetek.
2013. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Úgy tervezem, hogy addig használom, amíg ésszerű határokon belül javítható. Idén lesz 8 éves, de még 10 évig biztos megtartom. Nekem teljesen megfelel. Fürge, kényelmes, praktikus, biztonságos, szép (tolatóradar, ülésfűtés, keréknyomsá figyelő rendszer, digitális klíma, 8 légzsák, ESP, ASR, CDC, IDS+, stb.). Szóval semmi indokom nincs, hogy lecseréljem. Na meg pénzem sincs nagyon ennél újabbat, jobbat venni.
2013. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is széthullásig tervezem megtartani a kocsimat, az kb. még 6-7 év (2005-ös). A motorokat cserélgetem, az autó az sokkal inkább a teherhordó szerepét látja el, ami esőben, hóban, fagyban megbízhatóan elvisz - azaz nem élvezeti cikk, hanem használati tárgy.
2013. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megtehetném, sem tenném. Ha megszerettem az autót, legalább 4-5 évig használom.
2013. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem, így leszek vele, de annyira hozzám nőtt ,hogy ameddig gurul, itt marad. :D

Amúgy egy 21 éves Polo Foxról van szó.

2013. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés, viszont a mostani autómba annyi pénzt locsoltam, hogy rengeteget buknék rajta, ezért marad. A tervem szerint őt befejezem, és majd mellette lesz másik autóm, amit cserélgetek.
2013. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!